Chalupa u hájenky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V roce 2017 nově zrekonstruovaná chalupa je na konci vesnice pár metrů od lesa, proto je kolem rozlehlé ticho a klid. V zimním období je v obci Loučná nad Desnou hned několik lyžařských vleků, jak menších pro začínající lyžaře, tak velké pro zkušené profesionály, OAZA Loučná nad Desnou, areál Kouty - horské centrum zábavy a sportu, Červenohorské sedlo a Lyžařský areál Přemyslov. V letním období lze navštívit jen několik km vzdálenou přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně a také arál Kouty - horské centrum zábavy a sportu, které provozuje lanovku a přepravu pod horní nádrž elektrárny Dlouhé stráně a jiné atrakce. Pro rodiny s dětmi je v blízkosti rybník Kocián se stylovou restaurací Rybářská Bašta, kde je možné sportovně rybařit a děti mohou využít velké nově zrekonstruované dětské hřiště. Celoročně jsou v provozu nedaleké termální lážně Velké Losiny s termálním bazénem, Ruční papírna Velké Losiny, Zámek Velké Losiny, který byl spojován s takzvanými čarodejnickými procesy.
Vybavení a služby
Poskytujeme ubytování pro 6 až 20 osob v 7 ložnicích. Ložnice a pokoje: V patře se nachází 7 uzavřených pokojů, do kterých se vchází z chodby. Jeden pokoj je 5-lůžkový, jeden 4-lůžkový, dva 3-lůžkové a tři pokoje 2-lůžkové. PŘISTÝLKA je možná ve dvoulůžkovém pokoji, případně DALŠÍ PŘISTÝLKY v přízemí ve sportovně společenské místnosti (herna). Jeden třílůžkový pokoj je vybaven dětskou postýlkou a v ostatních je možnost další dětské přistýlky. Sociální zařízení: V přízemí je prostorná koupelna se dvěma umyvadly, vanou, pračkou a samostatným odděleným WC. V 1.patře se nachází 3 sprchové kouty a 3 samostatné oddělené WC. Vytápění: Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem s možností vytápět krbem. Doprava, parkování: Objekt je dostupný celoročně, po udržované komunikaci. V přízemí se nachází velká prostorná kuchyň, vybavena sklokeramickou deskou, samostatnou troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí s mrazákem, myčkou a dřezem. V přízemí se dále nachází velká herna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Zahradu a venkovní posezení s grilem + hřiště pro děti REKONSTRUUJEME na jaro - léto, bude zcela NOVÉ. Možnosti koupání: přehrada Krásné, Velké Losiny - termály, termální koupaliště Velké Losiny, koupaliště Rapotín, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, bazén Šumperk - Aquacentrum, koupaliště Šumperk - Bratrušák, Bazén Karlova Studánka, Edrovický rybník, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, Rýmařov - Aquacentrum Slunce, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Ruda nad Moravou. Blízká lyžařská střediska: Kareš - Kouty nad Desnou, Kocián - Loučná nad Desnou, OAZA – Loučna nad Desnou, Kouty nad Desnou, Vernířovice-Brněnka, Šindelná, Přemyslov, LAV Vernířovice, Červenohorské sedlo, Klepáčov, X-park Františkov. Turistické cíle v okolí: Dlouhé Stráně.
TOPlist