Chalupa U Bednářů - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa U Bednářů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa U Bednářů se nachází v samotném podhůří Jeseníků v centrální části obce Rudná pod Pradědem, část Stará Rudná, přímo naproti obchodu s potravinami, v nadmořské výšce asi 650m n.m. Obec je situována zhruba 10km severozápadně od okresního města Bruntál, kraj Moravskoslezský, Česká republika. • Příjezd autem: Z okresního města Bruntál odbočte ze státní silnice č.11 směrem „Jeseník“ případně „Vrbno pod Pradědem“ na silnici č.450. Rudná pod Pradědem je mezi Bruntálem a Malou Morávkou. • Příjezd autobusem: Autobusem z Bruntálu pojedete od železniční stanice „Bruntál“ (vlaky, dálkové autobusové linky) místní linkou Bruntál – Karlova Studánka, přes Malou Morávku. Výstupní stanice „Rudná pod Pradědem - kulturní dům“. Pěšky se pak vrátíte zpět asi 400m z mírného kopce kolem kostela a obecního úřadu.
Vybavení a služby
Jedná se o ubytování s kapacitou 8-9 osob ve dvou pokojích (4 a 5 osob). Každému pokoji přísluší vlastní koupelna a WC. Společná je kuchyňka pro možnost přípravy stravy (lednice, dvouplotýnková el. indukční deska, varná konvice, mikrovlnka, černé i bílé nádobí, sklo ap.) a společenská místnost s televizí (SAT, video), Wi-Fi připojení pro hosty zdarma. Je možné využít sauny. Topení probíhá zcela automaticky bez nutnosti zásahu hostí, je možné si přitopit v krbových kamnech. Teplá voda je připravována automaticky bez nutnosti zásahu hostí. V areálu chalupy je možno zaparkovat až 4 auta. Celý areál je oplocen. V letních měsících můžete příjemně posedět u venkovního ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa U Bednářů je uzpůsobena pro zimní i letní rekreaci v klidném prostředí v těsné blízkosti turistických a lyžařských center Jeseníků. K čistému prostředí jesenických hor se snažíme přispívat i my přátelským vztahem k životnímu prostředí. Třídíme odpad, k ohřevu teplé vody využíváme solární energii, topení probíhá spalováním dříví z místních zdrojů. Pomozte nám i Vy chránit neznečištěný kout naší přírody.
TOPlist