Poloha a dosažitelnost

Nově postavená chalupa se nachází ve východní části osady. Poloha chalupy přes GPS: 50°13'47.266"N, 17°18'35.473"E …. Autobusová zastávka (Rejvíz, chata Svoboda) 30 m

  Vybavení a služby

* 1 x ložnice po 4 lůžkách 2 x ložnice po 2 lůžkách + možnost přespání i ve společenské místnosti * světnice s posezením u krbu a jídelním koutem, televizí V chalupě se nachází: * kuchyňský kout s lednicí-mrazákem, elektrickou troubou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí * WC v přízemí, koupelna v patře se sprchovým koutem a minivanou + WC s bidetkou * technická místnost s mini kulečníkem, která slouží i pro úschovu lyží, kol a v zimě jako dřevárna, infrasauna * parkování přímo u objektu * zahrada o rozloze cca 1000 m2 s venkovním posezením Stravování: Vlastní v plně vybavené kuchyni nebo v nedalekých hospůdkách (možnost zajištění stravování v nejbližší nekuřácké restauraci Na Paloučku, 15 m přes cestu).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolí nabízí velké možnosti jak aktivně prožít dovolenou. Rádi vám poradíme dle vašich zájmů a pro inspiraci uvádíme několik zajímavých tipů. Pěší turistika - vycházky do blízkého okolí k Malému (1km) a Velkému mechovému jezírku (2km), k zřícenině Kobrštejn (4km) a pěší výlet na kamennou rozhlednu Zlatý Chlum (5km). Vyjížďky na koních - v osadě Rejvíz a v nejbližším okolí. Výlety na kolech - v okolních lesích jsou zřízené asfaltové cyklostezky až k pásmu Orlíka (1024m n.m.) a dále na Videlský kříž(12km)a na Praděd (1492m n.m). V osadě se nachází vyhřívané koupaliště a tenisový kurt. V zimě se za chalupou (100m) upravují lyžařské běžecké stopy. V osadě Rejvíz se nachází nespočet restaurací, kde si lze vybrat z bohaté nabídky místních specialit.

Zpět


TOPlist
  chalupa Rejvíz
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  chalupa Rejvíz
Ceník ubytování a stravování