Chalupa pod Pradědem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na úpatí hory Praděd v Suché Rudné, okr. Bruntál a to 13km od vrcholu Pradědu GPS chalupy: 50°3'46.14"N; 17°21'36.24"E Dosažitelnost: autem - asfaltka až k chalupě, poté parkoviště pro 4 automobily, autobus do Suchá Rudná zastavuje na točně 50m od chalupy, restaurace 100m, koupání Andělská Hora 2,5km; Karlova Studánka - 6km. Pokud si u nás objednáte pobyt, nemusíte sebou kromě osobních věcí a zubního kartáčku, nic dalšího vozit. Pro Vaši informaci, je na chalupě k dispozici, vše i to, co nezbytně nepotřebujete: šití, nůžky, termosky, dalekohled, mapy, karty, společenské hry, busola, železná zásoba trvanlivých potravin, koření, knihy cca 200 ks různých žánrů, čisticí prostředky, tablety do myčky, miska a pelíšek pro Vašeho miláčka - čtyřnohého. Na půdě jsou šňůry a v případě nepohody, lze zde usušit prádlo. Na chalupu jezdíme sami (nyní i se dvěmi dětmi 1/2 a 2 - léty) a proto si dovolujeme tvrdit, že chalupářsky přívětivá.
Vybavení a služby
Slušně vybavený RD se samostanou garáží. Kuchyň: Jednotný cibuláčový jídelní servis pro 18 osob, kávový servis cibuláčový pro 18 osob, 12 ks velkých 0,4 l hrníčků na čaj - cibuláčového vzoru, nové nerez příbory pro 18 osob, jednotné sklenice na víno pro 12 osob, sekt pro 12 osob, mini mixér ... Velký jídelní stůl pro 12 osob. Hrnce, pekáče, vál + váleček, prkýnka, lednička s mrazákem, mikrovlnka, sklokeramický el. sporák s troubou, myčka Zanuska, minivěž Philips. V kuchyni je možné přespat na lůžku a to přímo u zásob :) Podkrovní pokoj s výhledem do lesa a na lyžařský svah, je vybaven postelí, PC+tiskárnou a je přímo ideální pro vypocení diplomové práce nebo také jako trucovna pro manžela/ku... Proč se rozhodnout pro rekreaci u nás? klidný pobyt v soukromí, romantické okolí a pěkná krajina • oplocený a udržovaný pozemek • čistota a pořádek

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský vlek 40m za chalupou, 9km Ovčárna, obchod Andělská Hora 2,5km. Běžkařské trasy začínají u chalupy. Možné napojení na Jesenickou magistrálu. Les je za chalupou 10m. Lyžařská škola a školka pro děti, půjčovna lyží - za chalupo - 40m na svahu. Noční lyžování... Lázeňské centrum Karlova studánka - pěšky přes kopec 6km. Pošta 3,5km Světlá Hora. Nákupní centrum 4km Světlá Hora. Bankomat Karlova Strudánka 6km.
TOPlist