Chalupa pod Pradědem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Pronájem celého objektu za 13.000,- Kč/týden + energie a další služby
Letní sezona - ceny
Pronájem celého objektu za 13.000,- Kč/týden + energie a další služby
Období mimo sezónu - ceny
Oproti sezoně slevy cca o 20%
Slevy:
Další návštěva jistá sleva :) a nebo delší pobyt za stejnou cenu
Další informace:
Vítejte v jubilejní jedenácté sezoně, kdy bude připraveno pro každého, kdo u nás již jednou byl a nebo přijede i poprvé - milé překvapení! Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spokojené klinety...
Na jaře tohoto roku zahajujeme výstavbu roubenek v nové lokalitě cca 4 km od této chalupy - v Andělské Hoře kousek od rybníka a sjezdovky. Předpokládaný termín dokončení prvních dvou roubenek je říjen/listopad 2017...

Ubytování v období vánočních svátků: 12.000,- Kč/týden
Velikonoce (zelený čtvrtek - velikonoční pondělí večer): 10.000,- Kč

Ceny uvedeny bez energií a dalších služeb.
Stravování
Vlastní stravování a nebo možnost využití stravování v blízkém hotelu cca 80 m od chalupy.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz