Chalupa Na vleku - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Na vleku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází uprostřed vesnice Štědrákova Lhota a je součástí skiareálu Turek. Chalupa je na vlastním částečně oploceném rozsáhlém pozemku. Lhota je vzdálena asi 5km od obce Ruda nad Moravou, kde je stanice ČD, dále doprava autobusem, zastávka je přímo u objektu. Jinak silnice je celoročně sjízdná, dobře udržovaná i v zimních měsících. Vzdálenost do města Šumperk je cca 15km.
Vybavení a služby
Chalupa je vybavena kuchyňkou s běžným vybavením (el.sporák s horkovzdušnou troubou, 2xlednice s mrazákem, mikrovlnkou, var.konvicí, topinkovač, mixér). * Od ledna 2016 nová myčka.Dále prostornou jídelnou, 2 ložnicemi po 4 lůžkách + možnost přistýlek, velkým obývacím pokojem s televizí a satelitem. Nově dokončené podkroví, kde jsou další 3 samostatné pokoje, *vše obložené dřevem. Nově byla dokončena nová prostorná koupelna v patře (sprchový kout, umývadlo+WC). Dále kuchyňský koutek s lednicí a dřezem. Pravděpodobně bude dodělaný i mezonet nad podkrovím s dalšími přistýlkami. Pro zábavu dětí a nejen jejich jsme sem umístili dětský fotbal, do jídelny elektonické šipky dále nově rotopedem. Koupelna s vanou, umývadlem a automatickou pračkou.Dále 2x samostatné WC. Hned po vstupu do chalupy vstoupíte do prostorné chodby, kam jsme umístili další z gaučů. Je zde možné uschovat lyže. Topení je zajištěno automatickým kotlem. Před chalupou úžastná obrovská cca 100m2 pergola, tuto využijete i v zimním období. Foto budu postupně aktualizovat.***Novinka od zimní sezony 2015/2016 na terase INFRA SAUNA pro 2 osoby.***

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skiareál Turek přímo v místě s příjemným posezením u točeného pivečka a výhledem na sjezdovku, Ve středu a sobotu noční lyžování s grilováním na sněhu. Dálší v obci je skiareál Panorama-tréninkový areál Ondřeje Banka vzdálený 500m, krčma Stodola, v létě koupalište v Rudě nad Moravou - vzdálenost 5km (v loňském roce kompletně rekonstruované), v zimě krytý bazén Šumperk nebo Zábřeh na Moravě. Upravované běžecké trasy. Množství cyklotras.
TOPlist