Poloha a dosažitelnost

Rekreační objekt se nachází v klidné a malebné obci zvané Oudoleň. Nadmořská výška je 580m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové.

  Vybavení a služby

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 20 osob v celkem 7 částech chalupy (apartmánech). Pronájem celé části chalupy pro 2, 4, 8, 10, 12 nebo 20 osob. Každá část chalupy má svůj vlastní vchod, svoje vlastní sociální zařízení, kuchyň nebo kuchyňský kout. Chalupa má novou společenskou místnost také pro 20 osob. Objekt se skládá z několika na sobě nezávislých budov. V objektu máte k dispozici relaxační místnost (vířivka se saunou), posilovnu (posilovací stroj, rotoped, kulečník, fotbálek, šipky, pingpongový stůl, dětský koutek a v letních měsících bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V obci je obchod a hospůdka. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 100 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 50 metrů od chalupy je hřiště na veškeré míčové hry a dětské hřiště. Přibližně 15km od objektu je golfové hřiště, jízdárna a sjezdovky. V těsné blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy, vhodné k romantickým procházkám, sběru lesních plodů a hub. Lesy jsou dále protkány turistickými a cyklistickými stezkami. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k běžeckému lyžování. Jsou strojově upravované! Dále lze využít v zimních měsících stadión s přírodním ledem s neomezeným přístupem. Ve vzdálenosti 10km jsou 3 lyžařské vleky + 1 dětský vlek.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Na špici Oudoleň
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Na špici
Ceník ubytování a stravování