PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Na špici

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Oudoleň
Adresa: 
Oudoleň 104
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatanaspici
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 580 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Havlíčkův Brod

Wi-Fi

Je možný

Wellness

Sauna

Venkovní bazén

Chalupa se nachází na okraji obce v kraji Vysočina na Českomoravské vrchovině na rozhraní CHKO Žďárských vrchů a Železných hor. Po částečné rekonstrukci bývalé zemědělské usedlosti nabízíme pronájem ve stylově zařízených částech chalupy – apartmánech a pokojích s celkovou kapacitou 36 lůžek.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační objekt se nachází v klidné a malebné obci zvané Oudoleň. Nadmořská výška je 580m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 36 osob v celkem 7 částech chalupy (apartmánech) a 6 pokoji. Apartmány jsou vybavené čajovou kuchyňkou (kuchyňská linka, mikrovlnka a varná konvice). Každá část chalupy má svůj vlastní vchod, svoje vlastní sociální zařízení a TV, kuchyň nebo kuchyňský kout. Každá část má svojí společenskou místnost. Objekt se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je obchod a hospůdka. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 300 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 200 metrů od chalupy je hřiště na veškeré míčové hry a dětské hřiště. Přibližně 15km od objektu je golfové hřiště, jízdárna a sjezdovky. V těsné blízkosti chalupy jsou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: KH Relax s.r.o.
Informace poskytnul: Karel Hájek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz