TOPlist

Chalupa Na Malinovce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ideální poloha chalupy přímo na hlavní lyžařské sjezdovce Malinovka. Ocení ji všichni milovníci sjezdového lyžování a především rodiny s malými dětmi - z oken je výhled přímo na dětskou sjezdovku s vlekem a lyžařskou školou. V letním období je možné využít venkovní ohniště a množství cyklistických tras vedoucích z Bedřichova do celých Jizerských hor. Parkování přímo u chalupy celoročně.
Vybavení a služby
Prostorný apartmán pro 2 rodiny s dětmi, tj. 7-10 osob. Apartmán má vlastní vchod. Vnitřní vybavení stylovým dřevěným nábytkem jistě přispěje k pohodě vaší dovolené. Parkování přímo před domem. Možnost připojení na internet přes WI-FI síť. TV+SAT+DVD. Bližší informace na www.namalinovce.cz

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní období (konec listopadu až duben): Bedřichov se právem nazývá zimním centrem Jizerských hor. Ideální podmínky zde naleznou opravdu všichni. Pro milovníky sjezdového lyžování je chalupa umístěna naprosto ideálně přímo na okraji hlavní bedřichovské sjezdovky Malinovka. Tuto ideální polohu ocení i rodiny s dětmi, neboť přímo před chatou se nachází dětský vlek, s možností školy lyžování. Hostům je možno poskytnout omezený počet lyžařských permanentek za velmi výhodnou cenu. Je nutno ještě podotknout, že hlavní sjezdovky jsou uměle zasněžovány, což výrazně prodlužuje lyžařskou sezónu. Letní období (květen až listopad): Jizerské hory nadchnou všechny – cyklisty, rodiny s dětmi i turistické nadšence. Cyklisti mají připraveno desítky kilometrů perfektních cest. Turistům se otvírá nádherné pohoří s mnoha překrásnými zákoutími. V létě a na podzim jsou Jizerské hory rájem pro sběrače lesních plodů. Jizerské hory nabízí i celou řadu dalších nabídek – jízdu na koni, tenis, ...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz