PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Bedřichov » Chalupa Na Malinovce

Chalupa Na Malinovce

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Bedřichov
Adresa: 
Bedřichov 1674
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 644 656
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.namalinovce.cz www.ceskehory.cz/namalinovce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 711 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov

Wi-Fi

Stylové ubytování přímo na hlavní sjezdovce Malinovka v roubené chalupě - ideální pro rodiny s dětmi. Prostorný apartmán pro 2-3 rodiny, tj. 7-10 osob; moderně vybavený, lyžárna, parkování u domu, TV+DVD, internet. Těsně u domu lyžařská školka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ideální poloha chalupy přímo na hlavní lyžařské sjezdovce Malinovka. Ocení ji všichni milovníci sjezdového lyžování a především rodiny s malými dětmi - z oken je výhled přímo na dětskou sjezdovku s vlekem a lyžařskou školou. V letním období je možné využít venkovní ohniště a množství cyklistických tras vedoucích z Bedřichova do celých Jizerských hor. Parkování přímo u chalupy celoročně.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prostorný apartmán pro 2 rodiny s dětmi, tj. 7-10 osob. Apartmán má vlastní vchod. Vnitřní vybavení stylovým dřevěným nábytkem jistě přispěje k pohodě vaší dovolené. Parkování přímo před domem. Možnost připojení na internet přes WI-FI síť. TV+SAT+DVD. Bližší informace na www.namalinovce.cz

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní období (konec listopadu až duben): Bedřichov se právem nazývá zimním centrem Jizerských hor. Ideální podmínky zde naleznou opravdu všichni. Pro milovníky sjezdového lyžování je chalupa umístěna naprosto ideálně přímo na okraji hlavní bedřichovské sjezdovky Malinovka. Tuto ideální polohu ocení i rodiny s dětmi, neboť přímo před chatou se nachází dětský... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: MUDr. Jarmila Morávková
Informace poskytnul: Jarmila Morávková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz