TOPlist

Chalupa Ludmila

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Ludmila se nachází v krásné přírodě v CHKO Jeseníky v Loučné nad Desnou, místní části Rejhotice , ve vyhledávaném lyžařském středisku , těsně pod Červenohorským sedlem (cca 10 km). Vlakové spojení: cca 100m od objektu. Autobusové spojení: cca 50m. Po dohodě lze zajistit nástup do autobusu přímo u chalupy v ranních hodinách a odpoledne zpět z Červenohorského sedla.
Vybavení a služby
Chalupa je po celkové rekonstrukci, kolaudace r. 2009 pro ubytování až 24 osob. Obsahuje 2 apartmány, každý se samostatným vchodem , veškeré interiéry jsou v přírodním dřevě. První apartmán – přízemní až pro 14 osob s podkorovním pokojem, obsahuje vybavenou kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar, plyn.sporák s el.troubou, mikrovlnka), koupelna s rohovou vanou, 2x WC, jeden pokoj pro 4osoby (letiště, patrová postel, sed.souprava),druhý až pro 8 osob v již zmíněném podkrovním pokoji. Ve třetím velkém obývacím pokoji je sedací souprava, televize a 2. lůžka na spaní. Druhý apartmán – podkrovní se střešními okny až pro 10 osob obsahuje tři pokoje: 2 malé ložnice, každou pro 2 osoby, třetí pokoj pro 5 osob, vybavenou kuchyň (lednička, kávovar, mikrovlnka, rychlovarná konvice, el. sporák s el. troubou). Dále obývací pokoj s rozložitelnou sed. soupravou, televizí a jídelním koutem. Koupelna se sprchovým koutem, 2x WC. Oba apratmány je možno v případě většího množství osob propojit uvnitř objektu. V zahradě je možno využít zastřešeného altánu s posezením a krbem, dětským koutkem a houpačkami. Topení je v celém objektu plynové. Parkování v oplocené zahradě. Pohodlný dojezd i v zimním období.
Rekreace a služby v okolí
Přímo ve vesnici je několik lyřařských vleků, vzdálených od chalupy cca 300m. Nejnovější v osadě Přemyslov s osvětlenou sedačkovou lanovkou cca 3km. Další největší na Moravě se bude otvírat 18.12.2010 v sousední osadě Kouty nad Desnou cca 2km. Je možnost využít běžkařské tratě, půjčovny lyží a jízdních kol. Také v letním období je toto místo hodně navštěvováno turisty. Je možno navštívit přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně s možností prohlídky vnitřních prostor. V okolí se nachází velké množství kulturních památek , např. renesanční zámek Velké Losiny, ruční papírna nejstarší v Evropě a lázně s termálními prameny a bazény ve Velkých Losinách. Také je možnost navštívit zámky Úsov a Bouzov , jeskyně na Pomezí a Špičáku, Karlovu Studánku, Veterán muzeum Rapotín, využít četné turistické a cyklistické trasy v krásné přírodě, horskou dráhu a minikáry. V blízkosti chalupy cca 500m bowling, squash, tenis, posilovna, sauna, masáže, rybolov. Možnost stravování v několika blízkých restauracích cca 300m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz