Chalupa Karlovka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Karlovka se nachází v okresu Bruntál, v klidné části obce Karlovice, která je obklopena zalesněnými vrcholky podhůří Hrubého Jeseníku. V okolí najdete nejvyhledávanější místa v Jeseníkách - nejvyšší hora Praděd, lázně Karlova Studánka, lázně Jeseník. Jsou zde ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty.
Vybavení a služby
4 ložnice se 4 lůžky, 1 ložnice se 2 lůžky, k dispozici na vyžádání dětská postýlka. V přízemí chalupy se nachází 3 čtyřlůžkové pokoje, 2x koupelna se sociálním zařízením a automatickou pračkou, místnost s výčepním zařízením a stolním fotbálkem, kuchyně s prostornou jídelnou a obývací místností ( krbová kamna s rozvodem do přilehlých místností, dětská židlička, TV, WIFI v celém objektu, sedací souprava, jídelní stůl, kuchyňská linka, lednice, mikrovlná trouba, varná konvice, sporák se sklokeramickou deskou, trouba). V 1.poschodí je 1 čtyřlůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj, který je průchozí a zároveň slouží jako herna pro děti. Jsou zde rovněž elektronické šipky. Garáž je možno využít jako úschovnu kol a lyží. Vnější vybavení: Venkovní zastřešená pergola s krbem, polozapuštěný bazén o průměru 4,6m s hloubkou 1,2m, vyhřívaný tepelným čerpadlem a solární sprcha. Dále je zde trampolína, skluzavka s houpačkou, pískoviště,travnaté hřiště na badminton nebo volejbal, ohniště na opékání špekáčků a přenosný gril na dřevěné uhlí.V letních měsících je možno přespat na dvou lůžkách v zahradním domečku.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na chalupě je možnost vlastního stravování ve vybavené kuchyni nebo v několika restauracích v blízkém okolí. 100m od chalupy se nachází Pekárna s každodenní otevírací dobou a čerstvým výborným pečivem. Na chalupě si můžete zahrát elektronické šipky, stolní fotbálek, ping pong a různé společenské hry. Zahrada poskytuje řadu možností pro venkovní zábavu: badminton, volejbal atd. V obci se nachází minigolf, tenisové kurty, obchod potraviny, řada restauračních zařízení, pošta, vlaková a autobusová zastávka. V blízkém okolí se nachází několik lyžařských vleků a běžkařských tratí. V jarním a letním období je zde možnost využít turistické a cykloturistické trasy. Výlety: lázně Karlova Studánka, Praděd, vodopády Bíle Opavy, lázně Jeseník, Rejvíz, Dlouhé Stráně atd.
TOPlist