Chalupa Černá

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově postavená chalupa se nachází v klidné části vyhlášeného rekreačního střediska Černá v Pošumaví, v krásných jižních Čechách. Ve středu dění mnohých zimních i letních sportů.
Vybavení a služby
Chalupa je rozdělena na dvě bytové jednotky (zrcadlově uspořádané). V každé bytové jednotce je plně vybavený kuchyňský kout (včetně myčky nádobí, lednice, sporáku, rychlovarné konvice), jídelní kout, obývací pokoj s TV, 2 koupelny s vanou i sprchovým koutem a pračkou a 2 ložnice pro celkem 8 osob (s možností jedné přistýlky). Pro děti je v přízemí herna s hračkami a druhá herna je se stolním tenisem. V celém objektu je velice příjemné podlahové vytápění a pro milovníky romantiky i krbová kamna. Vnějšek chalupy pak doplňuje venkovní klouzačka, houpačky, pískoviště a také několik hraček. Pro náruživé sportovce je k dispozici menší multifunkční hřiště s umělým trávníkem. Jistě oceníte venkovní posezení na zastřešené terase, gril, otevřené ohniště a bazén. Wifi připojení je v ceně ubytování.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Široké sportovní vyžití v zimních i letních měsících: Ski areál Lipno (nejkomplexnější rodinný lyžařský areál v České republice). Desítky kilometrů běžeckých stop. Lední bruslení na zamrzlém Lipenském jezeře. Hochficht (druhý největší ski areál v Horním Rakousku). Sternstein (útulné lyžařské středisko s přátelskou rodinnou atmosférou). Krytý bazén ve Frymburku a v Lipně nad Vltavou. Letní kino, tobogán, paintball, lanový park, půjčovny loděk, šlapadel i jízdních kol. Bobová dráha. Golf Lipno. Český Krumlov (zámek, historické centrum, památka UNESCO). Holašovice (selská lidová architektura, památka UNESCO), Lipno nad Vltavou (rozhledna Stezka korunami stromů, naučná stezka Lipno), Vítkův Kámen (zřícenina hradu), Vyšší Brod (klášter), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Horní Planá (rodný dům spisovatele a básníka Adalberta Stiftra). Lenora (sklářská huť - možnost prohlídky i nákupu sklářských výrobků), Šumava (Čertova stěna, Boubínský prales, Schwarzenberský plavební kanál, Plešné jezero)
TOPlist