TOPlist

Chalupa Černá

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Leden, únor, březen:
Zimní sezóna na týden: 14 000 Kč/celý objekt
Prodloužený víkend (dvě nebo tři noci): 6 000 Kč/celý objekt
Letní sezona - ceny
Červenec, srpen:
Letní sezóna na týden: 34 000 Kč/celý objekt
Období mimo sezónu - ceny
Mimo sezónu na týden: 20 000 Kč/celý objekt

Prodloužený víkend (dvě nebo tři noci): 9 000 Kč/celý objekt

Vánoce: 15 000 Kč/celý objekt

Silvestr: 32 000 Kč/celý objekt
Slevy:
Pokud máte zájem o jen jednu bytovou jednotku a nikoli o celý objekt nebo plánujete rezervovat jiný počet dní než sedm, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonem. Rádi se s Vámi domluvíme na individuálních podmínkách.
Další informace:
Poplatky hrazené na místě:
Rekreační poplatek - 15 Kč/osoba/noc
Spotřeba elektřiny - 4 Kč/1 kWh
Vratná kauce - 4 000 Kč/objekt
Poplatek za psa - 350 Kč
Poplatek za povlečení - 50 Kč za lůžko / výměna

Závěrečný úklid je v ceně.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz