TOPlist

Chaloupka pod lesem - Hostice Pustá

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pokud se rozhodnete navštívit chaloupku v malebné vesničce Hostice - Pusté, měli by jste očekávat chalupu, která je nově rekonstruovaná na klidném místě, obklopené lesem a přírodou, v zimě v blízkosti vleků a příjezdem auty k chalupě. Oplocená zahrada za chalupou je úžasným místem s absolutním soukromím, která vybízí k pohodovému odpočinku. Zahrada ,která je vybavena pro děti, také lemuje horský potůček, jehož vstup je opatřen brankou pro bezpečný pohyb dětí. Z moderně vybavené kuchyně je vstup a výhled na celou zahradu a lesy. Nejvíce využívaným místem nejen v chladnějších letních večerech je krytá pergola s krbem,kde Vás nepřekvapí nepřízeň počasi. Pergola je opatřena elek.světlem. V letním období oceníte rozkošné místo plné zeleně, mezi lesy. Vybavení zahrady - houpačku, trampolína, pískoviště a skluzavkou pro nejmenší, pingpongový stůl, ruské kuželky, bazén, ale především KRYTÉ POSEZENÍ S KRBEM, roštem na grilování, které určitě budete intenzivně využívat. Parkování před chalupou pro 3-4 auta
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 10 osob ve 4 ložnicích. Obývací pokoj s krbem. Kuchyň. Ložnice - v podkroví 1x 4 lůžka, v podkroví 1x 4 lůžka, v přízemí 1x 3 lůžka - bezbarierová včetně umyvadlové skříňky, v přízemí 1x 3 lůžka + sprchový kout + WC. Součet lůžek neznamená kapacita, je to možnost využít ložnic podle svých představ. 1.koupelna se sprchovým koutem + WC - bezbarierový. 2.koupelna se sprchovým koutem + WC. Umyvadlová skříňka v přízemní ložnici (tepla i studená voda). Samostatné WC + umyvadlo v podkroví. Vybavení chaty: myčka nádobí, 4 plotýnkový elektrický sporák s pečící el.troubou, mikrovlnka, varná konvice, lednička, televize 2x, krbová kamna, dětská jídelní sedačka, dětská postýlka, dětský hrací koutek. Venkovní vybavení: bazén, trampolína, skluzavka, pingpongový stůl, ruské kuželky, houpačka, pískoviště, kryté posezení, venkovní krb,rošt na grilování, posezení, oplocená zahrada

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší žádaná místa: Lesní zážitková naučná stezka Štědrákova Lhota (500m od chaloupky). Termální park - Velké Losiny www.termaly-losiny.cz • www.faunapark-ops.cz • www.relaxkolstejn.cz • www.majakcentrum.cz • www.holba.cz • www.adrenalinbozenov.cz • www.bowlingsumperk.cz • www.muzeumpapiru.cz • www.dlouhe-strane.cz • www.kouty.cz • www.pstruharstvi-vysokypotok.cz Lyžování - 1km Štedrákova Lhota. Hřiště pro děti - 1km. Tenisové kurty - 1km. Koupaliště nově rekonstruované v Rudě nad Moravou - 3km. Obchody - 1km. Hospůdka - 2km. Bufet - v zimním období na vleku. Zajímavá místa a výlety: Faunapark Horní Lipová, Zlaté Hory - sedačková lanovka, Petřikov - bobová dráha, Branná - horské koloběžky, travní lyžování, Kouty nad Desnou - horské minikáry, horské koloběžky a travní lyžování, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. Velké Losiny - termální prameny a lázně, možnost návštěvy zámku pánů ze Šerotína a výroby ručního papíru.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz