Poloha a dosažitelnost

Chadimův mlýn je na křižovatce Horní Dubenky - Kaliště, Jihlávka - Janštejn. Autem z Prahy je nejkratší cesta po dálnici, výjezd Pelhřimov - Humpolec, přes Pelhřimov - Horní Cerekev - Novou Ves a Horní Dubenky(za H.Dubenkami na křižovatce) je vzdálenost cca 130km. Autem z Brna po dálnici, výjezd Jihlava - Havlíčkův Brod, přes Jihlava (jihlavský tunel - směr Pelhřimov) Kostelec u Jihlavy, Batelov, Nová Ves a Horní Dubenky(za H.Dubenkami na křižovatce) je vzdálenost cca 130km. Vlakem je nejbíž zastávka Jihlávka (0,6km) na trase Jihlava - Horní Cerekev - Veselí nad Lužnicí - České Budějovice. Nejbližší autobusová zastávka je Horní Dubenky - U Chadimů (0,1km) na trase Jihlava - Počátky, nebo Studená - Počátky.

  Vybavení a služby

Zedmědělská usedlost s ubytováním o max. kapacitě 11 lůžek. Vybavení třílůžkových pokojů - sociální zařízení (umyvadlo, záchod, sprcha). Společná kuchyň a SAT TV. V objektu je možnost zapůjčení sportovních potřeb (ping-pong, líný tenis).

  Rekreace a služby v okolí

1km přírodní koupaliště Janštejn, kde je také hospoda s teplou kuchyní. 20km město Telč zapsané v UNESCO. 6km restaurace v Počátkách. 0,5km obchod Horní Dubenky. 1km lesní komplex se sítí turist. značek, v zimě běžky, vhodné i pro kola - cyklotrasy v okolí.

Zpět


TOPlist
  Chadimův mlýn Horní Dubenky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chadimův mlýn
Ceník ubytování a stravování