PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chadimův mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chadimův mlýn je na křižovatce Horní Dubenky - Kaliště, Jihlávka - Janštejn. Autem z Prahy je nejkratší cesta po dálnici, výjezd Pelhřimov - Humpolec, přes Pelhřimov - Horní Cerekev - Novou Ves a Horní Dubenky(za H.Dubenkami na křižovatce) je vzdálenost cca 130km. Autem z Brna po dálnici, výjezd Jihlava - Havlíčkův Brod, přes Jihlava (jihlavský tunel - směr Pelhřimov) Kostelec u Jihlavy, Batelov, Nová Ves a Horní Dubenky(za H.Dubenkami na křižovatce) je vzdálenost cca 130km. Vlakem je nejbíž zastávka Jihlávka (0,6km) na trase Jihlava - Horní Cerekev - Veselí nad Lužnicí - České Budějovice. Nejbližší autobusová zastávka je Horní Dubenky - U Chadimů (0,1km) na trase Jihlava - Počátky, nebo Studená - Počátky.
Vybavení a služby
Zedmědělská usedlost s ubytováním o max. kapacitě 11 lůžek. Vybavení třílůžkových pokojů - sociální zařízení (umyvadlo, záchod, sprcha). Společná kuchyň a SAT TV. V objektu je možnost zapůjčení sportovních potřeb (ping-pong, líný tenis).
Rekreace a služby v okolí
1km přírodní koupaliště Janštejn, kde je také hospoda s teplou kuchyní. 20km město Telč zapsané v UNESCO. 6km restaurace v Počátkách. 0,5km obchod Horní Dubenky. 1km lesní komplex se sítí turist. značek, v zimě běžky, vhodné i pro kola - cyklotrasy v okolí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz