PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chadimův mlýn

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Horní Dubenky
Adresa: 
Horní Dubenky 33, PSČ 588 52
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chadimmlyn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 660 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Počátky

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Zemědělská usedlost s ubytováním ve 3 samostatných pokojích(celkem 11 lůžek). Sociální zařízení pro každý pokoj, společná TV a vybavená kuchyň. Součástí ekofarmy je mlynářské muzeum. Ubytování je cca 6km od hory Javořice (836m n.m.), kde je lesní komplex s turistickými cestami.

Chadimův mlýn Detailní informace
Typ jednotky: Pokoj **
3 Lůžka, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Lůžka:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Trampolína
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Ručníky
Nekuřácký objekt
Umístění objektu
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (1km)
U cyklostezky (100m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chadimův mlýn je na křižovatce Horní Dubenky - Kaliště, Jihlávka - Janštejn. Autem z Prahy je nejkratší cesta po dálnici, výjezd Pelhřimov - Humpolec, přes Pelhřimov - Horní Cerekev - Novou Ves a Horní Dubenky(za H.Dubenkami na křižovatce) je vzdálenost cca 130km. Autem z Brna po dálnici, výjezd Jihlava - Havlíčkův Brod, přes Jihlava (jihlavský tunel - směr Pelhřimov)... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zedmědělská usedlost s ubytováním o max. kapacitě 11 lůžek. Vybavení třílůžkových pokojů - sociální zařízení (umyvadlo, záchod, sprcha). Společná kuchyň a SAT TV. V objektu je možnost zapůjčení sportovních potřeb (ping-pong, líný tenis).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

1km přírodní koupaliště Janštejn, kde je také hospoda s teplou kuchyní. 20km město Telč zapsané v UNESCO. 6km restaurace v Počátkách. 0,5km obchod Horní Dubenky. 1km lesní komplex se sítí turist. značek, v zimě běžky, vhodné i pro kola - cyklotrasy v okolí.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Martin Chadim
Informace poskytnul: Martin Chadim
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz