PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Camp Velkopařezitý

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ca. 1km nad vesničkou Řásná, udržovaná asfaltová silnice. Příjezd možný autem, linkovým autobusem pouze do Řásné nebo Telče (8km), v Telči je také vlakové nádraží. V těsné blízkosti kempu leží nejvyhledávanější rybník Vysočiny - Velký Pařezitý, který si díky své poloze přímo v lesním komplexu udržuje vodu vhodnou ke koupání po celé letní období. Za kempem se nachází rybník Plodový, který je vyčleněn pro rybolov. Převážně jehličnaté lesy prostoupené březovými háji umožňují milovníkům přírody sběr hub a lesních plodů. Poloha kempu v centru Javořicka vybízí rekreanty a turisty k mnoha výletům, a to jak pěšky, tak i na kole po nově upravených značených stezkách a cyklotrasách. 3km od kempu je rozsáhlé golfové hřiště Šiškův mlýn. V zimních měsících jsou zde upravené běžecké tratě a pro sjezdové lyžování je v nedalekém Mrákotíně sjezdovka s vlekem.
Vybavení a služby
Všechny chatky jsou vybaveny vlastní sprchou a WC, vytápění je řešeno elektrickými přímotopy. Karavanová plocha je osazena elektrickými přípojkami (220V/10A), k dispozici je společný objekt sociálního zařízení, kuchyňka a větší společenská místnost k pronajmutí. Součástí kempu je i penzion Pod Borovicí, s kapacitou 27 lůžek,velkým společným prostorem s krbem a kuchyňkou. Dále také restaurace Radost a kiosek. Kemp je oblíbeným místem pro školy v přírodě, firemní akce, svatby, nejrůznější klubová setkání, atd. Pro tyto skupinové pobyty vaříme i na přání.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejčastějším výletním cílem našich hostů je nedaleká historická Telč (8km), hrad Roštejn se svou unikátní sedmibokou věží, koupací rybníky v okolí - Velký Pařezitý, Malý Pařezitý, Smrk, Horní a Dolní Mrzatec, také Míchova skála či zřícenina hradu Štamberk,... kdo chce vyjet trochu dále, může zamířit např. do krásné jihlavské ZOO, Jindřichova Hradce nebo renesančních Slavonic, nazývaných také Malá Telč. Cyklisté si mohou vybrat různě náročné trasy v nejbližším okolí nebo se vydat i dále, 20km od nás již začíná oblast zvaná Česká Kanada. Mnohé rybáře k nám láká rybník Plodový, který leží pod kempem a nabízí možnost sportovního rybolovu. A pokud přeje počasí, jsou zdejší lesy plné hub.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz