PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Camp Velkopařezitý

Druh ubytování: 
Autocamping
Místo: 
Řásná u Telče
Adresa: 
Řásná 10
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-567 379 449, 777 013 942
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.campvelkoparezity.cz www.ceskehory.cz/campvelkoparezity
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 180 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 635 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Telč

Wi-Fi

Je možný

Camp se nachází asi 1 km nad vesničkou Řásná, v lesích JZ části Českomoravské vrchoviny, pod jejím nejvyšším vrcholem Javořice (837 m.n.m.). Na ploše 1,7 ha je k dispozici 40 chatek, penzion Pod Borovicí, stanová a karavanová plocha s přípojkami a sociálním zázemím, dále restaurace Radost a kiosek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ca. 1km nad vesničkou Řásná, udržovaná asfaltová silnice. Příjezd možný autem, linkovým autobusem pouze do Řásné nebo Telče (8km), v Telči je také vlakové nádraží. V těsné blízkosti kempu leží nejvyhledávanější rybník Vysočiny - Velký Pařezitý, který si díky své poloze přímo v lesním komplexu udržuje vodu vhodnou ke koupání po celé letní období. Za kempem se nachází... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny chatky jsou vybaveny vlastní sprchou a WC, vytápění je řešeno elektrickými přímotopy. Karavanová plocha je osazena elektrickými přípojkami (220V/10A), k dispozici je společný objekt sociálního zařízení, kuchyňka a větší společenská místnost k pronajmutí. Součástí kempu je i penzion Pod Borovicí, s kapacitou 27 lůžek,velkým společným prostorem s krbem a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejčastějším výletním cílem našich hostů je nedaleká historická Telč (8km), hrad Roštejn se svou unikátní sedmibokou věží, koupací rybníky v okolí - Velký Pařezitý, Malý Pařezitý, Smrk, Horní a Dolní Mrzatec, také Míchova skála či zřícenina hradu Štamberk,... kdo chce vyjet trochu dále, může zamířit např. do krásné jihlavské ZOO, Jindřichova Hradce nebo renesančních... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Camp Velkopařezitý s.r.o.
Informace poskytnul: Alena Havlíčková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz