Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační zařízení se nachází se v oblasti s nádhernou přírodou v osadě Ústupky u Sečské přehradní nádrže, která rozlohou 192 ha patří k největším vodním plochám v kraji, je obklopena lesy se skalními útesy a s romantickou zříceninou hradu Oheb. Dnes představuje velké rekreační centrum Železných hor v Pardubickém kraji, okres Chrudim.
Vybavení a služby
Ubytování v chatách č.1 až č.6, max. pro čtyři osoby – rozkládací lůžka (rodina s dvěma menšími dětmi, nebo tři dospělé osoby), velká chata (tři pokoje č.7-pětilůžkový, č.8 a 9-čtyřlůžkový), všechny s možností lokálního přitápění. Stravování není zajištěno, ale každá ubytovací jednotka má vybavený kuchyňský kout s vařičem, varnou konvicí, nádobím, lednicí, stravovat se lze i v nedalekých restauracích, rovněž v blízkosti prodej potravin. K osobní hygieně je slouží pro chaty 1-6 společné sociální zařízení, WC a umývárny (zvlášť muži a ženy), velká chata: pokoje 7, 8, 9 – každý sociální zařízení vlastní.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Rekreační možnosti: k večernímu posezení, opékání a grilování pokrmů slouží ohniště s lavičkami. Pro zpestření stravování je k dispozici zděná udírna. Ideální prostředí pro turistiku, houbaření a odpočinek v klidném prostředí. Další rekreační nabídka: koupání na nedaleké pláži Sečské přehrady, pro rybáře zážitky ve vyhlášeném rybářském revíru (možnost zamražení úlovků). Turistické výlety do okolí přehrady:v území chráněné krajinné oblasti jsou otevřeny naučné a vlastivědné stezky, na skalách zalesněného ostrohu nad Sečskou přehradou je zřícenina gotického hradu Oheb ze začátku 14.století, zbytky hradu Vildštejn u 42m vysoké a 165m dlouhé přehradní hráze a nádherné údolí řeky Chrudimky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz