Poloha a dosažitelnost

Rekreační zařízení se nachází se v oblasti s nádhernou přírodou v osadě Ústupky u Sečské přehradní nádrže, která rozlohou 192 ha patří k největším vodním plochám v kraji, je obklopena lesy se skalními útesy a s romantickou zříceninou hradu Oheb. Dnes představuje velké rekreační centrum Železných hor v Pardubickém kraji, okres Chrudim.

  Vybavení a služby

Ubytování v chatách č.1 až č.6, max. pro čtyři osoby – rozkládací lůžka (rodina s dvěma menšími dětmi, nebo tři dospělé osoby), velká chata (tři pokoje č.7-pětilůžkový, č.8 a 9-čtyřlůžkový), všechny s možností lokálního přitápění. Stravování není zajištěno, ale každá ubytovací jednotka má vybavený kuchyňský kout s vařičem, varnou konvicí, nádobím, lednicí, stravovat se lze i v nedalekých restauracích, rovněž v blízkosti prodej potravin. K osobní hygieně je slouží pro chaty 1-6 společné sociální zařízení, WC a umývárny (zvlášť muži a ženy), velká chata: pokoje 7, 8, 9 – každý sociální zařízení vlastní.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Rekreační možnosti: k večernímu posezení, opékání a grilování pokrmů slouží ohniště s lavičkami. Pro zpestření stravování je k dispozici zděná udírna. Ideální prostředí pro turistiku, houbaření a odpočinek v klidném prostředí. Další rekreační nabídka: koupání na nedaleké pláži Sečské přehrady, pro rybáře zážitky ve vyhlášeném rybářském revíru (možnost zamražení úlovků). Turistické výlety do okolí přehrady:v území chráněné krajinné oblasti jsou otevřeny naučné a vlastivědné stezky, na skalách zalesněného ostrohu nad Sečskou přehradou je zřícenina gotického hradu Oheb ze začátku 14.století, zbytky hradu Vildštejn u 42m vysoké a 165m dlouhé přehradní hráze a nádherné údolí řeky Chrudimky.

Zpět


TOPlist
  Bohemia Seč, Ústupky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Bohemia
Ceník ubytování a stravování