TOPlist
Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Seč, Ústupky
Adresa: 
Seč, Ústupky 125
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 131 478
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.rekreos.cz
www.ceskehory.cz/bohemia-sec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 23 lůžek

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Seč počasí Seč


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační zařízení se nachází se v oblasti s nádhernou přírodou v osadě Ústupky u Sečské přehradní nádrže, která rozlohou 192 ha patří k největším vodním plochám v kraji, je obklopena lesy se skalními útesy a s romantickou zříceninou hradu Oheb. Dnes představuje velké rekreační centrum Železných hor v Pardubickém kraji, okres Chrudim.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v chatách č.1 až č.6, max. pro čtyři osoby – rozkládací lůžka (rodina s dvěma menšími dětmi, nebo tři dospělé osoby), velká chata (tři pokoje č.7-pětilůžkový, č.8 a 9-čtyřlůžkový), všechny s možností lokálního přitápění. Stravování není zajištěno, ale každá ubytovací jednotka má vybavený kuchyňský kout s vařičem, varnou konvicí, nádobím, lednicí, stravovat... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rekreační možnosti: k večernímu posezení, opékání a grilování pokrmů slouží ohniště s lavičkami. Pro zpestření stravování je k dispozici zděná udírna. Ideální prostředí pro turistiku, houbaření a odpočinek v klidném prostředí. Další rekreační nabídka: koupání na nedaleké pláži Sečské přehrady, pro rybáře zážitky ve vyhlášeném rybářském revíru (možnost zamražení... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ZOOS BOHEMIA Dobronín
Informace poskytnul: Budín Milan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz