Chalupa Barbucha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na krásném klidném místě v centru Deštného, s výhledem na okolní krajinu,horskou romantiku umocní pasoucí se koně či ovce v sousedství, celoroční dobrá dožitelnost s parkováním na pozemku pro 4-6 osobní auta. Vzdálenost k hlavním sjezdovkám cca 500m pěšky, běžecká upravovaná stopa cca 200m, vhodné pro turistiku a cykloturistiku s mnoha turistickými cíly, poloha v centru zajišťuje dobrou dostupnost služeb - restaurace 100m, obchody 250m, jízdárna 150m, lanový park, čtyřkolky, koloběžky, tříkolky, brusle...
Vybavení a služby
Nadstandartní chalupa o ploše 170m2, stylově a zároveň moderně zařízená, s veškerým komfortem dle současných trendů bydlení, 16 lůžek ve 4 ložnicích, vhodná k rodinné rekreaci či ke společné rekraci skupiny lidí. Uvnitř relaxační místnost s vířivkou pro 5 osob, herna pro děti, 2x koupelna(sprchový kout se skleněnými dveřmi, velké umyvadlo, WC) + samostané WC v podkroví, společenská místnost s TV se zázemím pro 16 osob, dobře vybavená kuchyň (2x lednice, myčka, horkovzdušná trouba, sklokeram. deska, dvoudřez, toustovač, konvice, mikrovl.trouba, stolní a varné nádobí), WIFI v objektu, pro odložení sportovních potřeb (lyže, kola, kočárky...) samostatná místnost s vlastním vchodem a elektrických vysoušečem obuvi, zastřešená terasa, zahradní nábytek, okolo upravovaný pozemek, venkovní zapuštěný bazén 5,5x3,5m, ohniště, gril, dětské hřiště (houpačky, klouzačka, pískoviště, průlezka, prostor pro míčové hry, síť. Možnost zapůjčení výčepního zařízení a dodávky sudového piva, vytápění elektrokotlem - kombinace radiátorů a podlahového vytápění ** Klademe důraz na čistotu a příjemné prostředí chalupy

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: turistika, cykloturistika (značené trasy přímo v místě), lanový park Deštné, horolezecká stěna, adventure půjčovna - terénní čtyřkolky, koloběžky, terénní brusle, terenní tříkolky, kola, jízdy na koních v nedaleké jízdárně. Smažírna ryb. Koupání - kromě vlastního bazénu možno navštívit krytý bazén 100m vzdáleného penzionu, letní koupaliště Dobruška 18km, přírodní koupaliště Bystré 10km. Hrady a zámky: Nové Město nad Metují - 30 min autem, Opočno - 30 min autem, Náchod - 40 min autem, Ratibořice - Babiččino údolí. Hraniční opevnění: pevnostní systémy Hanička a Dobrošov. Středověký skanzen Villa Nova - Velký Uhřínov 8km - 15 min • Zima: Lyžařské areály: Deštné - největší středisko Orlických hor, Říčky - další oblíbené středisko 25km - 25 min autem, Olešnice - přivětivé k rodinám s dětmi, 9km - 15 min autem. Polský Zieleniec - 7km, moderní středisko na polské straně. Běžkařská stopa v bezprostřední blízkosti chalupy, další upravované okruhy několik set metrů.
Nabízíme ubytování také v druhém objektu Chalupa Řachanda
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz