Chalupa Barbucha

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Deštné v Orlických horách
Adresa: 
Deštné v Orlických horách 453
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 826 480
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/barbucha
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Deštné v Orlických Horách počasí Deštné v Orlických Horách

Deštné v O.h. hlásí 50 - 100 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Wi-Fi

Po domluvě

Novostavba nadstandartní chalupy pro 16 osob v centru Deštného, klidné místo s výhledem na sjezdovky vzdálené 500 m. Moderní stylový interiér, komfortní vybavení a zázemí, relaxace ve vířivce pro 5 os., WIFI, 4 ložnice, herna, lyžárna, bazén, hřiště, restaurace 100m, běžecká uprav.stopa 200m

Obsazené termíny

16.1.2021 - 13.2.2021

20.2.2021 - 5.3.2021

31.3.2021 - 4.4.2021

3.7.2021 - 21.8.2021

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Pobyt se psem: Po domluvě
Nabízíme ubytování také v druhém objektu Chalupa Řachanda

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na krásném klidném místě v centru Deštného, s výhledem na okolní krajinu,horskou romantiku umocní pasoucí se koně či ovce v sousedství, celoroční dobrá dožitelnost s parkováním na pozemku pro 4-6 osobní auta. Vzdálenost k hlavním sjezdovkám cca 500m pěšky, běžecká upravovaná stopa cca 200m, vhodné pro turistiku a cykloturistiku s mnoha turistickými cíly, poloha v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nadstandartní chalupa o ploše 170m2, stylově a zároveň moderně zařízená, s veškerým komfortem dle současných trendů bydlení, 16 lůžek ve 4 ložnicích, vhodná k rodinné rekreaci či ke společné rekraci skupiny lidí. Uvnitř relaxační místnost s vířivkou pro 5 osob, herna pro děti, 2x koupelna(sprchový kout se skleněnými dveřmi, velké umyvadlo, WC) + samostané WC v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Léto: turistika, cykloturistika (značené trasy přímo v místě), lanový park Deštné, horolezecká stěna, adventure půjčovna - terénní čtyřkolky, koloběžky, terénní brusle, terenní tříkolky, kola, jízdy na koních v nedaleké jízdárně. Smažírna ryb. Koupání - kromě vlastního bazénu možno navštívit krytý bazén 100m vzdáleného penzionu, letní koupaliště Dobruška 18km,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: David Lichter
Informace poskytnul: David Lichter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz