Poloha a dosažitelnost

Ubytování se nachází v areálu sportovního stadionu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Dobré dopravní spojení - vlak 250 metrů, bus zastávka u školy 250m. Město 1km. Nabídka pro cyklisty a turisty: SK Mšeno v rámci projektu "Cyklisté vítáni" nabízí při jednodenní návštěvě kokořínska - mšenska 1/zdarma možnost parkování vašeho auta po dobu cyklistického,turiského výletu v uzavřeném prostoru sportovního areálu SK Mšeno. 2/Po dojezdu možnost osprchování za symbilickou cenu 20.- kč za osobu 3/možnost stravy a občerstvení v restauraci "Stadion"

  Vybavení a služby

Kapacita ubytovny 34 lůžek v 9 pokojích,hlavní budova 28 lůžek soc. zařízení společné,lednice,rychlovarná konvice, mikrovlnka na chodbě. Apartmá 2 pokoje s vlastním vchodem 1x 4lůžka, 1x 2lůžka, na pokojích lednice, rychlovarná konvice, radio, televize, el.budík, mikrovlnka na chodbě.Další možnost ubytování je v 6 stálých karavanech (3x4;1x3;1x2) které jsou napojeny na el energii a vybaveny plynovým sporákem.cena za osobu a noc v tomto zařízení je 90.- kč bez povlečení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Oblast Kokořínska nabízí řadu značených turistických a cykloturisrtických tras a řadu památek. hrad Kokořín, Houska, zámek Liběchov, Mělník, Stránov. Možnost návštěvy nedalekých měst Mělník, Mladá Boleslav, Praha. Dále pak Doksy - Máchovo jezero, zřícenina hradu Bezděz. Skalní útvary v okolí jsou ideálním místem pro horolezectví. V areálu se nachází 2x fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro plochou dráhu s možností dalšího využití. Součástí je restaurace s 40 místy u stolu a sálonék s krbem a 30 místy u stolu, s další možností venkovního posezení na terase. Možnost zapůjčení grilu. Koupání v letních měsících je k dispozici bazén nebo je možnost koupání na koupališti ve Mšeně.

Zpět


TOPlist
  Autokemp - ubytovna SK Mšeno
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Autokemp - ubytovna SK Mšeno
Ceník ubytování a stravování