Autokemp - ubytovna SK Mšeno

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v areálu sportovního stadionu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Dobré dopravní spojení - vlak 250 metrů, bus zastávka u školy 250m. Město 1km. Nabídka pro cyklisty a turisty: SK Mšeno v rámci projektu "Cyklisté vítáni" nabízí při jednodenní návštěvě kokořínska - mšenska 1/zdarma možnost parkování vašeho auta po dobu cyklistického,turiského výletu v uzavřeném prostoru sportovního areálu SK Mšeno. 2/Po dojezdu možnost osprchování za symbilickou cenu 20.- kč za osobu 3/možnost stravy a občerstvení v restauraci "Stadion"
Vybavení a služby
Kapacita ubytovny 34 lůžek v 9 pokojích,hlavní budova 28 lůžek soc. zařízení společné,lednice,rychlovarná konvice, mikrovlnka na chodbě. Apartmá 2 pokoje s vlastním vchodem 1x 4lůžka, 1x 2lůžka, na pokojích lednice, rychlovarná konvice, televize, mikrovlnka na chodbě.Další možnost ubytování je ve čtyřech čtyřlůžkových chatách,a ve 3 dvoulůžkových stálých karavanech které jsou napojeny na el energii.cena za osobu a noc v tomto zařízení je 100.- kč bez povlečení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Oblast Kokořínska nabízí řadu značených turistických a cykloturisrtických tras a řadu památek. hrad Kokořín, Houska, zámek Liběchov, Mělník, Stránov. Možnost návštěvy nedalekých měst Mělník, Mladá Boleslav, Praha. Dále pak Doksy - Máchovo jezero, zřícenina hradu Bezděz.Doporučujeme návštěvu parostrojního pivovaru v Lobči.Skalní útvary v okolí jsou ideálním místem pro horolezectví. V areálu se nachází 2x fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro plochou dráhu s možností dalšího využití. Součástí je restaurace s 40 místy u stolu a salonék s krbem a 30 místy u stolu, s další možností venkovního posezení na terase. Možnost zapůjčení grilu. Koupání: v letních měsících je k dispozici bazén,nebo je možnost koupání na koupališti ve Mšeně.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz