TOPlist
České hory » České středohoří » Ubytování » Mšeno » Autokemp - ubytovna SK Mšeno

Autokemp - ubytovna SK Mšeno

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Mšeno
Adresa: 
Boleslavská 398, 277 35 Mšeno
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-315 639 214, 607 846 752
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
autokempskmseno.sluzby.cz/
www.ceskehory.cz/skmseno
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 56 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  350 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Mladá Boleslav počasí Mladá Boleslav


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v areálu sportovního stadionu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Dobré dopravní spojení - vlak 250 metrů, bus zastávka u školy 250m. Město 1km. Nabídka pro cyklisty a turisty: SK Mšeno v rámci projektu "Cyklisté vítáni" nabízí při jednodenní návštěvě kokořínska - mšenska 1/zdarma možnost parkování vašeho auta... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita ubytovny 34 lůžek v 9 pokojích,hlavní budova 28 lůžek soc. zařízení společné,lednice,rychlovarná konvice, mikrovlnka na chodbě. Apartmá 2 pokoje s vlastním vchodem 1x 4lůžka, 1x 2lůžka, na pokojích lednice, rychlovarná konvice, televize, mikrovlnka na chodbě.Další možnost ubytování je ve čtyřech čtyřlůžkových chatách,a ve 3 dvoulůžkových stálých karavanech... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Oblast Kokořínska nabízí řadu značených turistických a cykloturisrtických tras a řadu památek. hrad Kokořín, Houska, zámek Liběchov, Mělník, Stránov. Možnost návštěvy nedalekých měst Mělník, Mladá Boleslav, Praha. Dále pak Doksy - Máchovo jezero, zřícenina hradu Bezděz.Doporučujeme návštěvu parostrojního pivovaru v Lobči.Skalní útvary v okolí jsou ideálním místem pro... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: SK Mšeno z.s.
Informace poskytnul: Nechyba Luboš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz