Poloha a dosažitelnost

Apartmány zLosin se nachází na průjezdní komunikaci obce Velké Losiny, při příjezdu od Šumperka směrem Kouty nad Desnou (Červenohorské Sedlo, Jeseník) po pravé straně asi 300 m za Hotelem Praděd. Parkování v místě. Autobus a vlak (stanice Velké Losiny) 300m od Apartmánů.

  Vybavení a služby

Nabízíme pobyt ve třech apartmánech. Každý apartmán má samostatnou chodbičku, kuchyňský a jídelní kout, samostatnou ložnici a koupelnu. V celém penzionu je možnost bezplatného připojení vlastních zařízení (notebook, PDA) na internet pomocí wi-fi. Samozřejmostí je bezplatné parkování přímo u objektu a úschova sportovního vybavení (kola, lyže). K dispozici je také zahradní posezení. Vhodné pro rodiny s dětmi! V zimních měsících možnost zapůjčení kompletního lyžařského a snowboardového vybavení, vybavení pro běžecké lyžování.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lázeňská obec Velké Losiny, nacházející se uprostřed nádherné přírody v předhůří Jeseníků, se chlubí bohatou historií, množstvím památek a zajímavostí. Na své si zde přijdou milovníci kultury, sportu i přírody. Lázně Velké Losiny - jsou návštěvníky a lázeňskými hosty vyhledávány především kvůli léčebným účinkům místních minerálních vod, ale rovněž i pro svoji příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku, návštěvníkům je k dispozici termální bazén (i zimní provoz). V blízkosti státní zámek Velké Losiny, ruční papírna a muzeum papíru, dřevěné kostelíčky v blízkých obcích Žárová a Maršíkov. Adrenalinové sporty (horolezectví, paintball...), Bowling, squash, tenis v Loučné nad Desnou. Horské minikáry, horské ekoloběžky, letní lyžování v Koutech nad Desnou. Ski areály v blízkosti - zastvávka ski busu 200m od objektu (Ski Přemyslov, Červenohorské sedlo, Oaza Loučná n. D., Kareš, Šindelná Kouty n. D., Klepáčov a další). Velké množství strojově upravovaných tras pro vyznavače bežeckého lyžování.

Zpět


TOPlist
  Apartmány zLosin Velké Losiny
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány zLosin
Ceník ubytování a stravování