Šumavská chalupa u lesoparku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Najdete nás v památkové zóně domů alpského typu, na okraji horského městečka Volary (760 m.n.m.), v krásné Šumavské přírodě nedaleko od Boubína a Lipenské přehrady. K harmonickému prostředí přispívá přilehlý lesopark s bublajícím potůček. Penzion je umístěn v blízkosti centra města, avšak stranou dopravního hluku/smogu z aut z hlavní silnice. Krásný výhled na vrcholy hor Bobíku a celého lesního komplexu Šumavy. Pravý Šumavský les je vzdálen pouhých 750m. Do Volar je velmi dobré autobusové a vlakové spojení. Z VOLAR je VYNIKAJÍCÍ VLAKOVÉ PROPOJENÍ po nejkrásnějších turistických trasách ŠUMAVSKÉHO národního parku a BAVORSKÉHO lesa, též do RAKOUSKA npř. do oblastí BOUBÍNSKA, LIPENSKÉ PŘEHRADY, hraničních horských komplexů, PLEŠNÉHO jezera, ČESKOKRUMLOVSKA atd. Nemusíte na výlety používat auto, ale v klidu jezdit vlakem a poznávat to co nikdy z auta neuvidíte - super. Při nástupu pobytu poskytnem další zajímavé tipy na výlety. Máme vlastní oplocené a uzamykatelné parkoviště s venkovním posezením v zeleni zahrady okrasného zahradnictví.
Vybavení a služby
Ubytování rodinného typu. Velké, pohodlné, nekuřácké apartmány. Každý samostatný apartmán cca 60m2 se skládá: z předsíně, pokoje, TV, WI-FI, vybavené kuchyňky, koupelny, WC. Společenská místnost k posezení. Uzamykatelná místnost pro kola a lyže. Vlastní oplocené a uzamykatelné parkoviště u penzionu. Možnost venkovního posezení na zahradě, gril. Stravování: Možnost vlastního vaření, snídani Vám můžem připravit nebo v místní restauraci vzdálených od nás asi 100 metrů. Obchody do 200m od penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Boubínský prales - naučná stezka. Lipenská přehrada - koupání, vodní sporty. Nejkrásnější turistické, cykloturistické a naučné stezky. Plešné jezero - 220m vysoká ledovcová stěna nad jezerem. Schwarzenberský plavební kanál - jedna z nejpodivuhodnějších vodních staveb. Libín - rozhledna s velkolepým výhledem i na vrcholky Alp. Prameny Vltavy - 52ha vrchovištní rašeliny o hloubce až 400 cm. LETNÍ SPORTY: Málo propagovaná, ale nejkrásnější část Šumavy. Okolí nabízí mnoho značených cyklo a pěších turistických tras, jedinečné možnosti výletů vláčkem a autobusem z Volar po nejkrasnějších místech této části Šumavy. Vaše auto necháte u penzionu a vlak Vás doveze na mnoho míst - samozřejmostí je půjčovna kol, splouvání Vltavy - kanoe - velice atraktivní. Koupání v Lipenské přehradě - největší v ČR. Rybářský a houbařský ráj a mnoho dalších aktivit a samozřejmě Vaše relaxace. ZIMNÍ SPORTY: V zimě UDRŽOVANÉ lyžařské BĚŽECKÉ STOPY - nástup na tratě v místě blízko u penzionu! DVĚ SJEZDOVKY a vleky VZDÁLENÉ asi 5 KM. Další sjezdovky s vleky v okolí Volar. Super SJEZDOVKY s vleky v RAKOUSKU a NĚMECKU - asi 20 minut autem. SNĚHOVÉ RADOVÁNKY PRO DĚTI v místě. JEDINÁ KRYTÁ PLAVECKÁ HALA v širokém okolí s CELOROČNÍM PROVOZEM v místě!! Obchody, restaurace, kavárna, vinárna, disco, muzeum, kino, internetová kavárna ve městě, krytá plavecká hala 25m v místě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz