Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nacházejí v klidné části obce. Možno přijet až k objektu autem parkování vedle objektu, nebo vlakem či autobusem vzdáleného cca 15min od objektu.

  Vybavení a služby

Nově postavený zděný dům má dva samostatné apartmány. 1.apartmán pro 2-8 osob, 2.apartmán pro 2-4 osoby. Oba apartmány mají vlastní WC, sprchový kout. Kuchyňku vybavenou lednicí, vařičem, mikrovln.troubou, konvicí, barevnou sat. televizí. V létě možno využít venkovního posezení s krbem. S možností 2 přistýlek v každém apartmánu (rozkládací gauč).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

V zimě mnoho sjezdovek s nočním osvětlením jedna v bezprostřední blízkosti. Do vzdálenějších (nejvíce však cca 8km) jezdí v sezonu pravidelně skibus, velké množství běžeckých tras. V létě asi 8km vzdálené lázeňské městečko Velké Losiny s možností koupání v termální vodě i procedur. Mnoho dálších možností k výletům např. exkurze vodní přečerpávácí elektrárny Dlouhé Stráně, zámek a ruční papírna ve Velkých Losinách, lázně Jeseník, zámek Bouzov cca 40km, výlety do Polska, exkurze v pivovaru Holba v Hanušovicích, Rejvíz, Ramzová,jeskyně na Špičáku, jeskyně Na pomezí... V blízkosti možno hrát bowling, squash, tenis, posilovna, sauna. Možnost rybolovu bez rybářského lístku na rybníku Kocián, minigolf, horské minikáry.... Návštěva městečka Karlova Studánka s nejčistším ovzduším v ČR, výlet na Praděd a mnoho dalších možností pro aktivní i pasivní odpočinek. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi.Možnost domluvit masáže.

Zpět


TOPlist
  Apartmány u Jůvů Loučná nad Desnou, Rejhotice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány u Jůvů
Ceník ubytování a stravování