TOPlist

Apartmány U Nešlehů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází centrálně u komunikace ze strany jedné a z druhé strany s prostornou a krásnou zahradou. S jezerem je spojen vodním kanálem, který je určen pro kotvení lodí. Přímo v areálu je k dispozci sukromé parkoviště.
Vybavení a služby
Rodinný penzion U Nešlehů byl v roce 2018/19 nově opraven a nabízí 7 prostorných a útulných apartmánů. ​ Dům byl plně zrekonstruován a vybanen. Všechny apartmány mají k dispozici obývací pokoj/ložnice, separát ložnice a kuchyni plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí), jídelní stůl a židle. Z toho dva apartmány nabízejí dvě separátní ložnice a samostatný obývací pokoj. • V 1.patře se nachází dva apartmány, každy pro až 4 osoby. Nabízí obývací ložnici se dvěma lůžky, extra ložnici se dvěma lůžka a kuchyní plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí, varná konvice, kávovar), jídelní stůl a žídle. • V 2.patře se nachází dva apartmány, každy pro až 4 osoby a dvěděti do 10-ti let. Nabízí obývací pokoj, l2 extra ložnice se dvěma lůžky a kuchyní plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí, varná konvice, kávovar), jídelní stůl a žídle. • V 3.patře se nachází dva apartmány, každy pro až 2 osoby dospělé a 2 děti do 10-ti let. Nabízí obývací ložnici se dvěma lůžky, extra ložnici se dvěma lůžka a kuchyní plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí, varná konvice, kávovar), jídelní stůl a žídle. • V přízemí s přímým vstupem do zahrady se nachází jeden apartmán, každy pro až 2 osoby dospělé a 2 děti do 10-ti let. Nabízí obývací ložnici se dvěma lůžky, extra ložnici se dvěma lůžka a kuchyní plně vybavenou (lednice, mrazáček, dvouplotýnkový vařič, nádobí, varná konvice, kávovar), jídelní stůl a žídle. • Na zahradě se nachází menší bazén, travnaté sportoviště pro volejbal nebo fotbal, kamenný stůl na stolní tenis, ohniště. ​ Nabízíme také pronájem lodí s motory.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jezero je jednoznačně rájem pro rybáře. Nabídka pro rybáře: pronájem lodí s motory, mrazák, venkovní prostor na čištění ryb, skříňky na rybářské náčiní. Hned naproti pensionu je restaurace s teplou a studenou kuchyní. Další restaurace - rybářská - je vzdálena pouhých 200m. Supermarket Jednota a Mini-Market v Černé v Pošumaví (2km), Supermarket Jednota v Horní Plané (4,5km). Benzínová pumpa: Černá v Pošumaví, Horní Planá. Bankomat: Horní Planá, Černá v Pošumaví.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz