TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Hůrka » Apartmány U Nešlehů

Apartmány U Nešlehů

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Planá, Hůrka
Adresa: 
Hůrka 25, Horní Planá 382 26
Telefon: 
zobrazit telefony
+420602724014
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.uneslehu.cz
www.ceskehory.cz/uneslehu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Černá v Pošumaví počasí Černá v Pošumaví


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům se nachází centrálně u komunikace ze strany jedné a z druhé strany s prostornou a krásnou zahradou. S jezerem je spojen vodním kanálem, který je určen pro kotvení lodí. Přímo v areálu je k dispozci sukromé parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rodinný penzion U Nešlehů byl v roce 2018/19 nově opraven a nabízí 7 prostorných a útulných apartmánů. ​ Dům byl plně zrekonstruován a vybanen. Všechny apartmány mají k dispozici obývací pokoj/ložnice, separát ložnice a kuchyni plně vybavenou (lednice, mrazáček, myčka, dvouplotýnkový vařič, nádobí), jídelní stůl a židle. Z toho dva apartmány nabízejí dvě... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jezero je jednoznačně rájem pro rybáře. Nabídka pro rybáře: pronájem lodí s motory, mrazák, venkovní prostor na čištění ryb, skříňky na rybářské náčiní. Hned naproti pensionu je restaurace s teplou a studenou kuchyní. Další restaurace - rybářská - je vzdálena pouhých 200m. Supermarket Jednota a Mini-Market v Černé v Pošumaví (2km), Supermarket Jednota v Horní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Apartmán Vanessa s.r.o.
Informace poskytnul: Miluse Steiner
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz