PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány pod Troskami

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Polosamota v osadě Tachov 1000m od hradu Trosky a obce Troskovice, 500m od hlavní silnice.
Vybavení a služby
V objektu se nachází dva samostatné apartmány poskytující pobyt samostatně v jednom apartmánu, nebo v celém objektu. 8 osob + přistýlka. Každý apartmán má svůj vlasní vchod, chodbu se šatnou, koupelnu, obývací kuchyn - kuchyńská linka (dvouplotynková varná deska, lednice, mikrovlná trouba, konvice, nádobí, sklo, vybavení na vaření), jídelní set, pohovka, sekretář s televizí, v podkroví s výhledem ložnice (1x dvoulůžko, 1x dvouválenda, vše ve dřevě). Gril, houpačka, slunečníky, hospodářský objekt = společenská místnost + v podkroví samostatná ložnice pokud jsou požadavky na 2 ložnice , / po dohodě bez příplatku /

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika, cykloturistika, památky, přírodní zajímavosti, sezonní zábavní parky, tenis, jízdy na koních, hrady, zámky. 3x restaurace do 800m, autobus 800m, vlak 5 km, koupání. 3km rybník, koupaliště 10km, mnoho stylových a atraktivních restaurací v okolí, Český ráj křižují sezonní turistické autobusy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz