TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Tachov » Apartmány pod Troskami

Apartmány pod Troskami

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Troskovice, Tachov
Adresa: 
Troskovice - Tachov č. 9, 512 63 Rovensko pod Troskami
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 11 74 95
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovanitrosky.cz
www.ceskehory.cz/pelc
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  300 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Turnov počasí Turnov

počasí Troskovice počasí Troskovice


Poloha a dosažitelnost

Polosamota v osadě Tachov 1000m od hradu Trosky a obce Troskovice, 500m od hlavní silnice.

Vybavení a služby

V objektu se nachází dva samostatné apartmány poskytující pobyt samostatně v jednom apartmánu, nebo v celém objektu. 8 osob + přistýlka. Každý apartmán má svůj vlasní vchod, chodbu se šatnou, koupelnu, obývací kuchyn - kuchyńská linka (dvouplotynková varná deska, lednice, mikrovlná trouba, konvice, nádobí, sklo, vybavení na vaření), jídelní set, pohovka, sekretář s... více >>

Rekreace a služby v okolí

Turistika, cykloturistika, památky, přírodní zajímavosti, sezonní zábavní parky, tenis, jízdy na koních, hrady, zámky. 3x restaurace do 800m, autobus 800m, vlak 5 km, koupání. 3km rybník, koupaliště 10km, mnoho stylových a atraktivních restaurací v okolí, Český ráj křižují sezonní turistické autobusy.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tomáš Pelc
Informace poskytnul: Pelc
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz