Apartmány Pod Čerťákem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Pod Čerťákem se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice v rekreačním areálu „Avalanche“ ve výšce 610m.n.m. Objekt je v blízkosti silnice č.445 vedoucí z Rýmařova do Karlovy Studánky, čímž zaručuje výbornou dostupnost během celého roku. Přímo před areálem se nachází zastávka autobusu.
Vybavení a služby
Apartmány Pod Čerťákem nabízí celoroční ubytování v pěti apartmánech umístěných v samostatném dvoupodlažním objektu, který je součástí rekreačního areálu Avalanche. Max. kapacita objektu je 28 osob. K dispozici jsou zde čtyři apartmány pro 2-4 osoby (1x dvoulůžko; 2x přistýlka) a jeden větší apartmán se dvěma propojenými pokoji, který nabízí ubytování pro 6 až 10 osob (8x postel; 4x přistýlka). Každý z apartmánů je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, příp. vana + WC), lednicí, varnou konvicí, toustovačem a Wi-Fi připojením zdarma (po dohodě možnost TV). Dva z apartmánů jsou vybaveny kuchyňkou, umožňující přípravu vlastní snídaně, případně méně náročné večeře. Bezplatné parkování na parkovišti před objektem. Objekt je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Svojí polohou je ubytování vhodné jak k pasivnímu, tak především aktivnímu odpočinku během celého roku. V rámci areálu lze využít mnoho relaxačních i sportovních aktivit jako např. bowling, masáže, bazén, potěší také návštěva solné jeskyně či vinného sklípku. Stravování zde nabízí hned dvě restaurace přímo v místě ubytování. Milovníci aktivní dovolené mohou v zimním období využít dvě lyžařské sjezdovky, které jsou v těsné blízkosti objektu (obě vybaveny čtyřsedačkovou lanovkou) nebo nespočet dalších v blízkém okolí, či množství běžeckých tras. V letních měsících lze aktivně využít nespočet turistických a cyklistických tras či koupaliště a další sportoviště v blízkém okolí. Na své si zde přijdou také zájemci o kulturní a přírodní památky. Mezi ty, které byste si určitě neměli nechat ujít patří např. hrad Rabštejn nebo Rešovské vodopády, které se řadí mezi jedny z nejhezčích vodopádů v České republice.
TOPlist