Apartmány Pod Čerťákem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Apartmán 2 - 4 osoby - 350 Kč/osoba/den
Apartmán 8 - 12 osob - 350 Kč/osoba/den
Studio 2 - 4 osoby - 350 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj - 320 Kč/osoba/den
Letní sezona - ceny
Apartmán 2 - 4 osoby - 320 Kč/osoba/den
Apartmán 8 - 12 osob - 320 Kč/osoba/den
Studio 2 - 4 osoby - 320 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj - 290 Kč/osoba/den
Období mimo sezónu - ceny
Apartmán 2 - 4 osoby - 300 Kč/osoba/den
Apartmán 8 - 12 osob - 300 Kč/osoba/den
Studio 2 - 4 osoby - 300 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj - 280 Kč/osoba/den
Slevy:
Děti do 6-ti let bez nároku na lůžko zdarma
Děti do 15-ti let na přistýlce - 100 Kč/den
Ostatní osoby na přistýlce - 150 Kč/den
Další informace:
Při ubytování na jednu noc je účtován k ceně příplatek ve výši 10% z ceny
Stravování
Ubytovací areál nabízí hned několik možností stravovaní. Cca 100m od objektu se nachází Bowling bar „U staré čarodějnice“, nabízející polopenzi za 230,- Kč/dospělá osoba a 100,- Kč/dítě do 12 let. Snídaně je formou bufetu, večeře se skládá ze tříchodového menu (polévka, hlavní jídlo, dezert). Další možností je stravování v hotelu Avalanche, vzdáleného rovněž necelých 100m od objektu. Hotelová restaurace nabízí jak polopenzi (350,- Kč/dospělá osoba; 200 Kč/dítě) tak plnou penzi. Snídaně je formou bufetu, obědy a večeře formou výběru ze 3 různých menu (polévka + hlavní jídlo). V letních měsících lze využít posezení na venkovní zastřešené terase.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz