Apartmány Kohoutek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Domek se nachází v klidném prostředí na okraji obce. Kolem pozemku protéká potok Staříč. Za domkem začíná les který nekončí (30-40km). Autobusová zastávka je vzdálena 3 min a vlaková 4 min chůze. Parkování na oploceném pozemku
Vybavení a služby
Nabízíme Vám 3 ubytovací varianty: Samostatný 1 pokoj se 2–4 lůžky, kuchyňka, sociální zařízení (sprcha, WC); Samostatné 2 pokoje se 3–4 lůžky, kompletně vybavená kuchyně, sociální zařízení (sprcha, WC); Sloučení varianty 1,2 tedy apartmán pro 9–11 osob. Na velké prostorné zahradě můžete posedět v pergole i u ohniště s krbem. Ubytování se psem po dohodě. Možnost připojení na INTERNET (WiFi)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází 5 sjezdových tratí Miroslav s umělým zasněžením a nočním osvětlením. Lyžařský areál Lázeňský vrch (3 vleky + lano pro děti) a další lyžařská střediska jsou Ramzová (17 vleků, 8 km sjezdovek!!! Petříkov, Ostružná. Ve střediscích jsou lyžařské školy s dohledem instruktorů. Půjčovny lyžařského vybavení. Svahy jsou vhodné i pro provozování snowbordingu. Množství značených turistických a cykloturistických stezek. V místě WELLNESS CENTRUM !! Dále můžete navštívit krápníkové jeskyně Na Pomezí a Špičáku, zámky v Javorníku a Velkých Losinách, krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník, Lázně Karlova Studánka termální bazén, muzeum hornin a drahokamů, divadlo nebo kino v Jeseníku a další zajímavá místa oblasti. Hranice s Polskem je vzdálena 18km.
TOPlist