Apartmány Johanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází přímo na pěší zóně, v klidné historické části města, velmi dobře přístupné z vlakového i autobusového nádraží (cca 2 min pěšky) zárověn dobře přístupné pro příjezd autem, střežené parkování možné přímo v objektu za poplatek.
Vybavení a služby
K dispozici 2 až 6-ti lůžkové apartmány. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň (lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, kommplet nádobí), WiFi, TV, DVD, dětská postýlka na vyžádání. Parkovací místa v objektu za úplatu, uzavřeno, střeženo zabezpečovacím systémem. Info materiály o výletech – velké množství z celého regionu, cyklomapy, bezplatně sestavíme aktivní program. Zázemí pro lyžaře (úschovna, sušárna) dobrá dostupnost Orlické hory, Krkonoše, Zieleniec (PL). Zázemí pro rodiče s dětmi (venkovní posezení s pískovištěm, herna, odrážela a další. Sportovní vybavení a hračky zdarma k zapůjčení. Zázemí pro motorkáře a bezpečné parkování pro jejich stroje. Cyklovýlety, zázemí pro cyklisty (cyklo mapy, zamykatelná úschovna kol). Školní výlety: ubytování, stravování, zdarma připravíme program výletů dle přání. Tématické pobyty pro seniory.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Oblast mnoha přírodních zajímavostí: Adršpašské skály, Broumovské skály, Teplické skály, Ostaš, Bledne Skaly (Polsko), Gory Stolowe (Polsko). Zámky - Náchod, Ratibořice, Nové Město n.M., Broumovský klášter, Wambiericze (Polsko). Pevnostní systémy: Dobrošov, Březinka, Stachlberg. Zábava: lanový park, velké dopravní hřiště s průlezkami pro nejmenší, krytý plavecký bazén s tobogánem, venkovní bazén s tobogánem, muzeum Merkur – multifunkční pro kluky, muzeum papíru – vyrábění pro holky, muzeum hraček.
TOPlist