PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Náchod » Apartmány Johanka

Apartmány Johanka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Náchod
Adresa: 
Kamenice 133, 547 01 NÁCHOD
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 803 605, +420-777 553 371
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovani-nachod.webnode.cz www.ceskehory.cz/johanka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Náchod

Wi-Fi

Je možný

Apartmány v Náchodě nabízí levné ubytování pro rodiny s dětmi. Okolí penzionu je vhodné pro lyžování, turistiku, cykloturistiku, výlety (Adršpašské a Teplické skály, Ostaš, Ratibořice, Babiččino údolí, Dobrošov, ZOO Dvůr Králové, Broumov, Jaroměř - Josefov, Kuks, Orlické hory, Krkonoše, Polsko)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází přímo na pěší zóně, v klidné historické části města, velmi dobře přístupné z vlakového i autobusového nádraží (cca 2 min pěšky) zárověn dobře přístupné pro příjezd autem, střežené parkování možné přímo v objektu za poplatek.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici 2 až 6-ti lůžkové apartmány. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň (lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, kommplet nádobí), WiFi, TV, DVD, dětská postýlka na vyžádání. Parkovací místa v objektu za úplatu, uzavřeno, střeženo zabezpečovacím systémem. Info materiály o výletech – velké množství z celého regionu, cyklomapy,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Oblast mnoha přírodních zajímavostí: Adršpašské skály, Broumovské skály, Teplické skály, Ostaš, Bledne Skaly (Polsko), Gory Stolowe (Polsko). Zámky - Náchod, Ratibořice, Nové Město n.M., Broumovský klášter, Wambiericze (Polsko). Pevnostní systémy: Dobrošov, Březinka, Stachlberg. Zábava: lanový park, velké dopravní hřiště s průlezkami pro nejmenší, krytý plavecký... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: UP&DOWN czech s.r.o.
Informace poskytnul: Lepšová Renata
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz