Poloha a dosažitelnost

Apartmány INSAP - Lipno nad Vlatvou jsou umístněny přímo v centru obce Lipno nad Vltavou, metropoli lipenského regionu. Obec Lipno nad Vltavou s cca 500 obyvateli leží poblíž hráze vltavské přehradní nádrže Lipno. Je centrem rekreační oblasti a přilehlé přírodní rezervace. Lipno nabízí řadu rekreačních možností pro léto i zimu. Je rájem pro vodní sporty, rybaření, cykloturistiku a pěší turistiku. Společnost Apartmány INSAP nabízí ubytování na Lipně v apartmánech ve středisku Marina Lipno v blízkosti skiareálu Lipno - Kramolín. Dopřejte si ubytování v našich apartmánech a prožijte kouzelnou dovolenou na jihu Čech. Sjetí řeky Vltavy na kanoi či raftu SLEVA 10 % půjčovna raftů - jednodenní i vícedenní výlety 0m vlek 300m přístav pro parníky 500m pláž a jezero Lipno 100m golfové hřiště 900m bobová dráha 400m jachetní přístav 200m Aquaworld 50m

  Vybavení a služby

Pokoje obsahují barevnou TV se satelitem, jídelní stůl pro 4 osoby s kuchyňským koutem vybaveným dvojplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí s mrazákem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Na pokoji je možnost připojení k internetu ZDARMA.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Letní dovolená na břehu Lipenské přehrady V těsné blízkosti našich apartmánů je zcela nová Jezerní cyklostezka a Cyklostezka okolo Lipna. Další dvě cyklostezky částečně vedou i do blízkého Rakouska. Půjčovna kol a bruslí 5 m od apartmánů. Zajistíme Vám sjetí Vltavy na lodi či raftu (Odvezeme Vás i s vybavením na start Vaší plavby a zpět.) A jako příjemný bonus na Vás po náročném dni plném sportu, čeká plně vybavené relaxační centrum Aquaworld a Thajské masáže , kde si můžete dopřát maximální odpočinek Společnost Apartmány INSAP nabízí ubytování na Lipně v apartmánech ve středisku Marina Lipno.Dopřejte si ubytování v našich apartmánech a prožijte kouzelnou dovolenou na jihu Čech. Sjetí řeky Vltavy na kanoi či raftu SLEVA 10 % půjčovna raftů - jednodenní i vícedenní výlety 0m vlek 300m přístav pro parníky 500m pláž a jezero Lipno 100m golfové hřiště 900m bobová dráha 400m jachetní přístav 200m Aquaworld 50m A jako příjemný bonus na Vás po náročném dni, plném lyžování, běžkování, bruslení a dalších zimních radovánek, čeká plně vybavené relaxační centrum a Aquaworld, kde si můžete dopřát maximální odpočinek. Vaše zimní dovolená na horách tedy nemusí být pouze o sportu, ale také příjemném odpočinku.

Zpět


TOPlist
  Apartmány INSAP - Lipno Lipno nad Vltavou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány INSAP - Lipno
Ceník ubytování a stravování