Apartmány Burianová Staré Město p.Sněžníkem - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Burianová Staré Město p.Sněžníkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází na okraji obce Staré Město pod Sněžníkem s výhledem na hory a do údolí. Hřebeny Rychlebských hor a Králický Sněžník bezprostředně navazují Ramzovským sedlem na Hrubý Jeseník. Příjezd od Hanušovic k radnici, objet radnici nahoru směr Vikantice-Jeseník. Od radnice asi 200 m nahoru u křížku odbočka doleva - poslední dům. Pokud přijedete atobusem, můžete využít spojů z Prahy nebo Brna do Hanušovic a dále do Starého Města pod Sněžníkem. Vlakem do Hanušovic, v Hanušovicích přípoj na Staré Město.
Vybavení a služby
Celoroční levné ubytování v samostatném podkrovním bytě. Dům je na okraji obce s výhledem na hory a do údolí. Apartmán v prvním patře domku poskytuje l0 lůžek Je rozdělen 2 lůžkový pokoj (noční stolek, skříňka, válendy, 2 křesla), 3 lůžkový pokoj (válendy, skříň, noční stolek, křeslo) a 5 lůžkový pokoj je rozdělen zdí na 3 lůž. pojoj a 2 lůž. pokoj (obyvací stěna, sedací souprava, barevná televize, spol.hry). Plně vybavená kuchyň (elektr.sporák, lednice, varná konvice, příbory, hrnce, sklo, MVT, jídelní souprava, atd). 2x soc.zařízení. 1x koupelna s vanou, umyvadlem, WC (teplá a studená voda), a 1x sprchový kout, WC, umyvadlo. Apartmán v přízemí domku je se samostatným vchodem a předsíní. Obsahuje 3 lůžkový pokoj (obývací stěna, stůl, židle, noční stolek, spol.hry), obytna kuchyň (vybavená 4 plot.elektrickým sporákem, varnou konvicí, lednicí, elektrickou remoskou, dřezem s teplou, studenou vodou, jídelní stůl, židle, MVT. V obou apartmánech jsou v místnostech jsou koberce. Apartman v zahradním domku má 4 lůž.pokoj, kuchyň, sprchový kout, WC, vstupní verandu. Kuchyň je vybavená potřebným nádobím, jíd.soupravou, el.sporákem, MVT, lednici, var.konvici, stůl, židle. V pokoji jsou 4 válendy, 1,5 lůžkový rozkl.gauč, který lze použit jako přistýlku, skříňka, konf.stolek. Je vytápěn ÚT z hlavní budovy. V pokoji a kuchyni jsou koberce. U domu je zahrada 800m2 se zahradním nábytkem, pergolou, houpací lavicí, dětským pískovištěm, dět.bazénem, houpačkou. Velký bazén rozměr 5,70x3,7m, hloubka vody 1,20m

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zdejší krajina není narušena civilizačními vlivy, je oblastí se zdravým horským vzduchem a proto je jako stvořená pro rekreaci v letním i zimním období. Nabízí terény pro pěší turistiku, jízdy na koních, cykloturistiku a je vyhledáváným místem pro sjezdové lyžování i pro vyznavače bílé stopy. Díky turistické stezce s hraničním přechodem určeným pro pěší, cyklisty i běžkaře je možné navštívit sousední Polsko. V obcí a okolí je celkem 18 vleků. Doporučujeme výlety do Velkých Losin, k přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně, do Lázní Lipová, Jeseníku, Králíků, Šumperka a horské tůry na Králický Sněžník nebo Šerák. Možnost pronájmu tenisových kurtů, projížďky na koních, kino, restaurace, vinárna, obchody, cukrárna, lékárna, zdravotní středisko, pošta, horská služba, tur. informační centrum, rybolov, možnost zajištění stravování.
TOPlist