TOPlist

Horská chata Esty

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se v malebné horské osadě Filipovice (690m n.m.), která je vzdálena 5km od lyžařského centra Červenohorské sedlo a 10km od města Jeseník. Příjezd z Ostravy - Opava - Bruntál - Vrbno po Pradědem - Vidly - Bělá pod Pradědem - směr Šumperk - Filipovice (v zatáčce u hotelu Stará Pošta doprava). Příjezd z Prahy Hradec Králové - Kostelec n . Orlicí - Vamberk - Žamberk - Mladkov - Králíky - Hanušovice - Branná - Ostružná - Lipová lázně - Jeseník- Bělá pod Pradědem - Filipovice (v zatáčce u hotelu Stará Pošta doprava). Příjezd z Brna Prostějov - Olomouc - Mohelnice - Šumperk - Rapotín - Červenohorské sedlo - Filipovice (v zatáčce u hotelu Stará Pošta doleva).
Vybavení a služby
Vybavení chaty: V objektu jsou k dispozici dva apartmány, dva pokoje, tři kompletně vybavené kuchyně, čtyři koupelny, sedm WC a vytápěná lyžárna. Společenská místnost s krbem a možnost bezplatného připojení na internet po celé chatě pomocí Wi-Fi. Nová sauna v provozu od r.2011! Parkování pro 6 aut přímo u domu, z toho pro 2 vozidla kryté stání. Celková kapacita včetně přistýlek je celkem 16 lůžek pro max.4 - 5 rodin. V letních měsících jistě využijete možnost posezení a grilování na terase. K dispozici je travnaté hřiště na míčové hry, dále houpačky a pískoviště pro naše nejmenší. Venkovní ohniště u lesního potůčku láká k opékání buřtů a vyhřívaný bazén ke koupání.. Apartmán 1. pro max.5os. - dva dvoulůžkové pokoje, vždy s jednou přistýlkou. Je vybaven kuchyni s jídelním koutem (mikrovlnka, lednice, el. sporák, varná konvice), TV/SAT, koupelnou a WC. Apartmán 2. pro max.6 os. - dva dvoulůžkové pokoje, vždy s jednou přistýlkou. Je vybaven kuchyní s jídelním koutem, TV/SAT, koupelnou a 2x WC. Pokoj 3. - prostorný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou/max.3os./, koupelnou a WC. Možnost vlastního vaření a konzumace jídel ve společenské místnosti, kde se nachází kompletně zařízená kuchyně. Pokoj 4. - dvoulůžkový pokoj a jeden menší pokoj pro max. 4 os., koupelna a WC. Možnost vlastního vaření a konzumace jídel ve společenské místnosti, kde se nachází kompletně zařízená kuchyně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt je svou polohou přímo předurčen jak pro aktivní rodinnou dovolenou, tak i pro klid hledající romantiky. Kapacita chaty je ideální i pro menší pracovní kolektivy a firmy, které hledají zázemí pro neformální řešení svých interních záležitostí. Horská chata Esty je to pravé místo pro relaxaci a odpočinek v jakémkoliv ročním období. Zimní aktivity: V místě ubytování se nachází 2-SEDAČKOVÁ LANOVKA s 1 km dlouhou umělé zasněžovanou a osvětlenou sjezdovkou, s lyžařskou školou, baby-liftem a snowparkem (250m)/. Více info na: www.skipark-filipovice.cz/ Možnost lyžování ve známém středisku Červenohorské Sedlo (5km)/www.skiklub-su.cz/a nově vybudovaném lyžařském středisku /10km od nás/ s první 6-sedačkovou lanovkou v ČR! Více info na - www.kouty.com Sedačková lanovka Ramzová (20km). Středisko Petříkov (25km). Středisko Praděd-Ovčárna (30km). Pro běžkaře se nachází běžecké tratě ve stejných střediscích, nebo je možnost přímo od chaty využít 2x týdně upravené stopy v různých okruzích. RELAX CENTRUM, kde je možnost vyžití při nepřízní počasí bowling. squash, bazén, sauna, masáže (3km). V okruhu 300m se nacházejí 2 restaurace. Krytý bazén v ČESKÉ VSI (15km). Možnost léčebných procedur v Jeseníku-lázních (15km). Letní aktivity - horská kola, turistika, houbaření a procházky v lese (50m) tenisové hřiště u hotelu Stará pošta (300m), termální koupaliště Velké Losiny (25km). První div Česka - elektrárna Dlouhé Stráně (15km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz