TOPlist

Apartmány Čertova chata Špičák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovací zařízení se nachází 500m od lyžařského areálu "Ski areál Špičák" a 2km od centra městečka Železná Ruda. Dojedete k nám autem s možností bezplatného parkování přímo před objektem. Vzdálenost z vlakového nádraží na Špičáku cca 1km. Okolí apartmánů je ideálním místem pro pěší a cyklistické výlety v létě, stejně jako výlety na běžkách a sjezdové lyžování v zimě.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve 2 apartmánech s celkovou kapacitou 9 lůžek. Apartmán nabízí ubytovaným hostům vybavenou kuchyňskou linku (varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Apartmán má vlastní TV/SAT a bezplatné připojení Wi-Fi. Venkovní společná terasa umožňuje příjemné posezení s krásným výhledem na okolní krajinu. Pro naše malé hosty je k dispozici pískoviště, skluzavka a houpačka. Samozřejmostí je také uzamykatelná lyžárna a kolárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Veškeré potřebné informace najdete www.sumavanet.cz
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz