České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Apartmány Čertova chata Špičák

Apartmány Čertova chata Špičák

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 149, 34004 Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 883 959, 728 104 720
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/certovachataspicak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1200 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák


Poloha a dosažitelnost

Ubytovací zařízení se nachází 500m od lyžařského areálu "Ski areál Špičák" a 2km od centra městečka Železná Ruda. Dojedete k nám autem s možností bezplatného parkování přímo před objektem. Vzdálenost z vlakového nádraží na Špičáku cca 1km. Okolí apartmánů je ideálním místem pro pěší a cyklistické výlety v létě, stejně jako výlety na běžkách a sjezdové lyžování v zimě.

Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve 2 apartmánech s celkovou kapacitou 9 lůžek. Apartmán nabízí ubytovaným hostům vybavenou kuchyňskou linku (varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba), vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Apartmán má vlastní TV/SAT a bezplatné připojení Wi-Fi. Venkovní společná terasa umožňuje příjemné posezení s krásným výhledem na... více >>

Rekreace a služby v okolí

Veškeré potřebné informace najdete www.sumavanet.cz

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel a Marcela Andrlíkovi
Informace poskytnul: Andrlíkovi
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz