Poloha a dosažitelnost

Plně vybavené apartmány se nacházejí v domě na milé promenádě, která představuje centrum dnešního Lipna nad Vltavou. Vchod do apartmánů je však z druhé strany - z klidné uličky. Poloha pro ubytování v Lipně nad Vltavou je to prakticky ideální. Pouhých 100-300 metrů k lanovce/sjezdovkám - skiareálu Lipno, pláži, cyklo/in-line stezce, aquaparku, restauracím, obchodům, lékárně, doktorovi, Infocentru i půjčovnám lyží a kol.

  Vybavení a služby

Plně vybavené kuchyňské kouty (nádobí, lednice, sporák, trouba), TV+SAT, DVD přehrávač, WIFI internet ZDARMA, v ceně je samozřejmě povlečení a ručníky. Vlastní parkoviště přímo před dveřmi do apartmánu. V domě jsou jen 2 apartmány, nikdo v domě trvale nebydlí a hosté si v apartmánech žijí v klidu a soukromí. Je-li však něco potřeba - pod apartmány je prodejna se sportovním zbožím orientovaná do promenády a personál spravující apartmány je zde k dispozici téměř každý den.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Možnosti aktivit a rekreace v Lipně nad Vltavou jsou široké, komfortní a kvalitní. Více na našich stránkách www.lipno246.cz a moc rádi jsme vám k dispozici také na tel.: 775 266 214

Zpět


TOPlist
  Apartmány Beach and Ski Lipno nad Vltavou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Beach and Ski
Ceník ubytování a stravování