Poloha a dosažitelnost

Celoroční ubytování v krásném a klidném prostředí horské obce Horní Lipová (část obce Lipová-lázně) v Jeseníkách, levný pěkný domeček na polosamotě se dvěmi dvoupodlažními plně vybavenými apartmány s krytou terasou, velkou zahradou, venkovním posezením s ohništěm a grilem a dětským koutkem. Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi i aktivní seniory a milovníky toulání se přírodou, sportu, turistiky i lyžování. Vlakové nádraží je vzdáleno 200m a autobusové nádraží 300m od ubytování. V současnosti je Horní Lipová vyhledávaným střediskem zimní i letní horské turistiky, jako i výchozí bod k turistickým stezkám, cyklostezkám, s udržovanými běžeckými trasami v blízkosti velkých lyžařských center jako je Ramzová, Petříkov, Ostružná, Miroslav... Terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatné lyžaře nebo děti. Jsou zde možnosti večerního lyžování, dětské vleky, lyžařské školy, půjčovný lyží... Nedaleko v lese se nachází rarita v České republice Lesní bar. V Horní lipové se také nachází muzeum moravskoslezkého simeringu a několik hospůdek, kde je příjemné posezení u pivečka a je možné něco dobrého k zakousnutí. V dolní části Lipové se nacházejí proslulé Schrothovi lázně Lipová, kde si je možné také objednat procedůry.

  Vybavení a služby

Dva samostatné, identicky zařízené, nově vybudované čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky a s vlastní plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou a sociálním zařízením. V každém apartmánu je televize, satelit, Wi-Fi připojení k internetu, rádio. Ve vybavené kuchyňce je lednička, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lesní Bar 1km, Městské koupaliště v Jeseníku, krytý bazén v České Vsi a Jeseníku-lázních 12km, termální koupaliště ve Velkých Losinách 20km, přírodní koupaliště v okolí, krápníkové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, zámek Janský vrch v Javorníku, zámek Velké Losiny, muzeum ruční výroby papíru, rozhledna Zlatý Chlum, Ramzová – sedačková lanovka na Šerák, Obří skály, Rejvíz – mechové jezírko, Jeseník – vodní tvrz, bowling, squash, minigolf, lázně, Karlova Studánka – lázně, Česká Ves – jízda na koních, vodní nádrž Dlouhé Stráně, Otmuchovská jezera v Polsku, Praděd – nejvyšší hora.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Bartoš Lipová - lázně, Horní Lipová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Bartoš
Ceník ubytování a stravování