PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Agatha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autobusové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice – Dřevostyl, odtud 50m pěšky. Vlakové spojení: zastávka Loučná nad Desnou Rejhotice, odtud 100m pěšky.
Vybavení a služby
K dispozici je šest apartmánů po celkové rekonstrukci, včetně společenské a relaxační místnosti. Po vstupu do budovy lyžárna s elektrickým vysoušečem bot. V budově se nachází ve dvou nadzemních podlažích apartmány různých velikostí pro 2 osoby, čtyři osoby a apartmány rodinné o dvou pokojích pro 4-6 osob. Apartmán č.1 a č.4: každý pro 2 osoby. Vybavení: pokoj s manželskou postelí, předsíň, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Velikost cca 25m2. • Apartmán č.2 a č.5: každý pro 2-4 osoby. Vybavení: pokoj s manželskou postelí, patrová postel s masivu, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Velikost cca 30m2. • Apartmán č.3 a č.6: každý pro 4-6 osob. Vybavení: 2 průchozí pokoje, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. První pokoj plnohodnotná rozkládací manželská postel s masivu , jídelní stůl, stranou vybavený kuchyňský kout se sklokeramickou deskou, varnou konvicí, mikrovlnkou a lednicí s odděleným mrazícím boxem. Druhý pokoj: manželská postel, patrová postel s masivu, jídelní stůl.S druhého pokoje se vchází na dřevěnou zastřešenou terasu. Celkem cca 45m2. • Dále zahrada s posezením. Dětské hřiště (houpačky, pískoviště, klouzačka). Vyhřívaný zapuštěný kulatý bazén a trampolína průměr 3,6m. V suterénu domu velká společenská místnost, profi stolní fotbal, wellness zóna s luxusní USSPA výřivkou, infrasaunou sprchovým koutem a WC. Možnost setkání přátel, více rodin, firemní akce. V ceně zahrnuto: spotřeba energií, ložní prádlo, ručník, základní toaletní potřeby, závěrečný úklid, wifi připojení, uzamykatelná lyžárna s elektrickými vysoušeči bot, uzamykatelná kolárna, vlastní privátní parkoviště v oploceném objektu až pro 6 automobilů. Pro každý apartmán jedno parkovací místo. Nástup pobytu 15:00-16:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: 2km vzdálený Skiareál KOUTY se šestisedačkovou lanovkou(www.kouty.cz), 2,5km Skiareál Přemyslov (čtyřsedačka www.skipremyslov.cz), 10km Červenohorské sedlo (čzyřsedačka www.cervenohorskesedlo.eu), v okolí spousta dalších areálů (skiareál Kareš, skiareál Oáza, skiareál Kociánov), vhodné především pro rodiče s dětmi, nový Therme park ve Velkých Losinách o velikosti vodních ploch 1495m2 a max. s kapacitou 1300 lidí. Jedná se o celkem 9 termálních bazénů s léčivou sirnou vodou - 5 vnitřních a 4 venkovní s teplotou vody okolo 33°C. Venkovní prostor s relaxačním, aktivním a dětským bazénem. Dva tobogány, divoká voda, jeskyně, vodopád, chrliče, vodní hřiby, whirpool, sauny, masáže. Plavecký bazén v Šumperku. Sauna, posilovna, solárium v blízkosti ubytování. 500m od objektu se nachází Relax centrum(squash, bowling, tenis) • Letní aktivity: Pěší a cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní bazén v Šumperku, horské minikáry 1km, tenisové kurty 500m, rybolov – bez povolení. Horolezectví 5km. Výlety: Zámek Velké Losiny, Úsov, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Pomezí, jeskyně – Na Pomezí. Rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, lázně Velké Losiny, Lázně Jeseník, Karlova Studánka. Možnost výletů do Polska cca 40km (Otmuchovská jezera v Polsku).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz