Poloha a dosažitelnost

Stříbrnice leží 5km od Starého Města pod Sněžníkem a jsou nejbližším výchozím bodem pro výstup na Králický Sněžník. Stříbrnice leží na rozhraní masivu Králického Sněžníku a Rychlebských hor, které jsou propojeny turistickými trasami, lyžařskými trasami a cyklostezkami s Jeseníky. Dostupnost vlak + autobus.

  Vybavení a služby

V budově jsou k dispozici 4 apartmány (každý s kapacitou 4-9 osob) a společenská místnost. Ke každému apartmánu náleží sklad na sportovní vybavení. POPIS APARTMÁNŮ: V každém apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, obývací místnost s kuchyňskou linkou a koupelna. VYBAVENÍ APARTMÁNŮ: lednička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, TV a Wifi. • 1.apartmán: ložnice dvojlůžko 1x samostatné lůžko, ložnice 1x dvojlůžko + 1x samostatná postel, obývací místnost s kuchyňskou linkou (přistýlka pro 2 osoby), koupelna se sprchovým koutem. • 2.apartmán: ložnice dvojlůžko 2x samostatné lůžko, ložnice 1x dvojlůžko + 2x samostatná postel, obývací místnost s kuchyňskou linkou (přistýlka pro 2 osoby), koupelna se sprchovým koutem. • 3.apartmán: ložnice dvojlůžko 2x samostatné lůžko, ložnice 1x dvojlůžko + 2x samostatná postel, obývací místnost s kuchyňskou linkou (přistýlka pro 2 osoby), koupelna se sprchovým koutem. • 4.apartmán: ložnice 1x dvojlůžko, ložnice 1x dvojlůžko +(přistýlka pro 2 osoby) , obývací místnost s kuchyňskou linko, koupelna se sprchovým koutem. Společenská místnost: Bar s kuchyňkou (lednice, myčka, varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), TV.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V místě lyžařské areály: Ski areál Králičák - cca 200m a Návrší - cca 500m. V blízkosti lyžařské areály: Kunčice, Paprsek, Dolní Morava, Ramzová, Branná a polská Černá Hora. V zimě upravené běžecké trasy. V létě nově značené turistické trasy a cyklostezky.

Zpět


TOPlist
  Apartmány 55
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány 55
Ceník ubytování a stravování