Apartmány 55

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stříbrnice leží 5km od Starého Města pod Sněžníkem a jsou nejbližším výchozím bodem pro výstup na Králický Sněžník. Stříbrnice leží na rozhraní masivu Králického Sněžníku a Rychlebských hor, které jsou propojeny turistickými trasami, lyžařskými trasami a cyklostezkami s Jeseníky. Dostupnost vlak + autobus.
Vybavení a služby
V budově jsou k dispozici 4 apartmány (každý s kapacitou 4-9 osob) a společenská místnost. Ke každému apartmánu náleží uzamykatelná lyžárna uvnitř objektu v létě slouží jako kolárna. POPIS APARTMÁNŮ: V každém apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, obývací místnost s kuchyňskou linkou a koupelna. VYBAVENÍ APARTMÁNŮ: lednička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, TV a Wifi. • 1.apartmán: první ložnice dvojlůžko + 2x samostatné lůžko, druhá ložnice 1x dvojlůžko, obývací místnost s kuchyňskou linkou (přistýlka pro 2 osoby), koupelna se sprchovým koutem. • 2.apartmán: první ložnice dvojlůžko + 2x samostatné lůžko, druhá ložnice 1x dvojlůžko + 1x samostatná postel, obývací místnost s kuchyňskou linkou (přistýlka pro 2 osoby), koupelna se sprchovým koutem. • 3.apartmán: první ložnice dvojlůžko + 2x samostatné lůžko, druhá ložnice 1x dvojlůžko + 1x samostatná postel, obývací místnost s kuchyňskou linkou (přistýlka pro 2 osoby), koupelna se sprchovým koutem. • 4.apartmán: první ložnice 1x dvojlůžko, druhá ložnice 1x dvojlůžko + 1x samostatné lůžko , obývací místnost s kuchyňskou linkou, koupelna s vanou. Bar no°55 je společenská místnost rozdělená na 2 části. V první (větší) části je kuchyňský kout s barem, posezení až pro 24 lidí, stolní tenis, krbová kamna a TV. V druhé (klidnější) části se můžete pohodlně usadit na gauče a sledovat TV, nebo si zahrát stolní fotbal.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě lyžařské areály: Ski areál Králičák - cca 200m a Návrší - cca 500m. V blízkosti lyžařské areály: Kunčice, Paprsek, Dolní Morava, Ramzová, Branná a polská Černá Hora. V zimě upravené běžecké trasy. V létě nově značené turistické trasy a cyklostezky. Koupaliště termální Velké Losiny 25 km, akvapark Zábřeh 35 km. Stezka v korunách stromů Dolní Morava 25 km. Nejvýše položená přečerpávací přehrada Dlouhé Stráně s možností sjezdu dolů na koloběžkách 30 km. Spousta letní aktivity a zábavy viz. můj Králičák letní sezona ( paddleboarding, koloběžky, terenní tříkolky atd. cca 200 m.
TOPlist