Apartmány 505 - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány 505

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v Lipně nad Vltavou u Lipenské přehrady. 4 nekuřácké apartmány pro 2-4 osoby a pro 2-8 osob, první s jednou ložnicí, druhý a třetí se dvěma ložnicemi, moderně vybavené, umístěné přímo u travnaté pláže, s částečným výhledem na přehradu Lipno, v borovém háji, vzdálenost od lyžařského areálu cca 500m. Zastávka skibusu před objektem. Skibus zdarma. V zimě zdarma zapůjčíme sněžnice. Pro klienty zajistíme také LIPNO CARD a průvodce GRENZGENIAL atraktivních výhod 1+1. Výhodné lyžařské balíčky.
Vybavení a služby
Apartmán nabízí pronájem pro 2 až 20 osob: • 505/1 - jedna ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami • 505/2 - jedna ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami • 505/3 - dvě ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami • 505/4 - dvě ložnice s manželským lůžkem, možnost dvou přistýlek, z pokojů je nádherný výhled na Lipenskou přehradu. Sociální zařízení: Koupelna se sprchou a samostatné WC. V apartmánu 505/4 je vana a samostatné WC. Parkování u objektu zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti nové in-line, cyklo stezky, kolaudované v roce 2010. Lyžařský areál cca 500m. Rodiny s dětmi ocení 5 dětských hřišť u cyklostezky, travnatou pláž se stromy a pozvolným přístupem do vody, dětský koutek, letní i zimní animace, krytý bazén, výborné restaurace. Aktivní sportovci budou nadšeni z 20km dlouhé in - line stezky, cyklotras všech stupňů obtížnosti a širokého výběru vodních aktivit. Doporučujeme vyzkoušet novinku paddleboard, plachetnice RS Vision a windsurfing. Možnosti koupání: vodní nádrž Lipno, aquapark Lipno, aquapark Frymburk, termální lázně Bad Schallerbach, Gmund. Blízká lyžařská střediska: Lipno - Kramolín, Frymburk, Hochficht, Sternstein, Hinterstoder, Wurzalm.
TOPlist