Apartmánový dům Obecná škola - Poloha, Služby, Okolí

Apartmánový dům Obecná škola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází na okraji obce Světlík mezi Českým Krumlovem a vodní nádrží Lipno. Příjezd je po silnici č.162 Český Krumlov - Frymburk. Poloha obce na pokraji Národního parku Šumava zaručuje klidnou a jedinečnou rekreaci v krásné přírodě. V blízkém okolí jsou známé lokality vyhledávané turisty, cyklisty, vodáky a lyžaři.
Vybavení a služby
Ubytování je nabízeno v 7 apartmánech o ploše od 24m2 až do 66m2. Každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, předsíň, vlastní sociální zařízení, 1 až 2 ložnice. Přímo v objektu je k dispozici rodinná vířivka, vybavená tělocvična, úschovna kol a lyžárna. Na zahradě o rozloze 5000m2 je k dispozici zastřešený krb s grilem, houpačky, pískoviště, hřiště, lehátka a další atrakce. Apartmány jsou k dispozici celoročně. Parkoviště v oploceném areálu je zdarma. Možnost připojení k internetové síti (Wi-Fi) zdarma. Pes je po domluvě možný. Počet lůžek v jednotlivých apartmánech : 1x 2 lůžka, 3x 3 lůžka, 1x 4 lůžka, 2x 3+2 lůžka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupání, vodní sporty a rybaření umožňuje přehrada Lipno, vodácké sporty řeka Vltava, cyklistiku značené cyklostezky, lyžování lyžařské středisko Kramolín. Lákavé jsou výlety do Českého Krumlova, na hrad Rožmberk a Nové Hrady, zámky Třeboň a Červená Lhota, do cisterciáckého kláštera ve Vyšším Brodu a Zlaté Koruně, tvrz Žumberk, zříceniny Dívčí Kámen a Helfenburk a na perlu jihočeského selského baroka Holašovice. V obci je pošta, prodejna Jednoty, dvě menší restaurace. V podzimním období si mohou na své přijít i houbaři.
TOPlist