Apartmánový dům A.Ša

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kašperské Hory leží v jihozápadních Čechách na Šumavě v okresu Klatovy. Obec vznikla na přelomu 13. a 14. století a roku 1584 byla osada povýšena na královské horní město. Obec leží v nadmořské výšce 750m n.m. Nachází se zde lyžařský vlek pro nenáročné a střední lyžaře, který je od sezóny 2005 uměle zasněžován. 13 km od Kašperských Hor je známé lyžařské středisko Zadov. Od jara až do podzimu láká návštěvníky tohoto krásného kraje mnoho turistických a naučných stezek, např. na hrad Kašperk, do obce Stachy, na Anín, do Čeňkovy pily a Srní. Jistě se zde bude líbit i milovníkům cykloturistiky. V centru měst je možno navštívit etnografické Šumavské muzeum či Muzeum motocyklů nebo hraček. V měsíci září a říjnu si na své přijdou vášniví houbaři.
Vybavení a služby
Kompletně vybavené 2-5 lůžkové apartmány s možností dalšího lůžka. Každé apartmá má k dispozici komfortní sociální zařízení, velmi dobře vybavenou kuchyň či kuchyňský kout včetně lednice a mikrovlnné trouby. Součástí zařízení je televize SAT, možnost připojení na internet do bezdrátové sítě WiFi vlastním PC, fen, osušky, ručníky atd. Jeden z apartmánů je bezbariérový. Kapacita penzionu je maximálně 30 osob. V objektu je k dispozici společenská místnost (sklípek).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě objekt využijí lyžaři - lyžařské možnosti v okolí do 1km, dále středisko Zadov cca 13km. Na podzim si přijdou na své houbaři. Objekt lze využít k celoroční rekreaci všech věkových skupin i rodin s dětmi. Objekt leží v centru městečka Kašperské Hory.
TOPlist