PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmánový dům A.Ša

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kašperské Hory leží v jihozápadních Čechách na Šumavě v okresu Klatovy. Obec vznikla na přelomu 13. a 14. století a roku 1584 byla osada povýšena na královské horní město. Obec leží v nadmořské výšce 750m n.m. Nachází se zde lyžařský vlek pro nenáročné a střední lyžaře, který je od sezóny 2005 uměle zasněžován. 13 km od Kašperských Hor je známé lyžařské středisko Zadov. Od jara až do podzimu láká návštěvníky tohoto krásného kraje mnoho turistických a naučných stezek, např. na hrad Kašperk, do obce Stachy, na Anín, do Čeňkovy pily a Srní. Jistě se zde bude líbit i milovníkům cykloturistiky. V centru měst je možno navštívit etnografické Šumavské muzeum či Muzeum motocyklů nebo hraček. V měsíci září a říjnu si na své přijdou vášniví houbaři.
Vybavení a služby
Kompletně vybavené 2-5 lůžkové apartmány s možností dalšího lůžka. Každé apartmá má k dispozici komfortní sociální zařízení, velmi dobře vybavenou kuchyň či kuchyňský kout včetně lednice a mikrovlnné trouby. Součástí zařízení je televize SAT, možnost připojení na internet do bezdrátové sítě WiFi vlastním PC, fen, osušky, ručníky atd. Jeden z apartmánů je bezbariérový. Kapacita penzionu je maximálně 30 osob. V objektu je k dispozici společenská místnost (sklípek).

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě objekt využijí lyžaři - lyžařské možnosti v okolí do 1km, dále středisko Zadov cca 13km. Na podzim si přijdou na své houbaři. Objekt lze využít k celoroční rekreaci všech věkových skupin i rodin s dětmi. Objekt leží v centru městečka Kašperské Hory.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz