PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Kašperské Hory » Apartmánový dům A.Ša

Apartmánový dům A.Ša

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kašperské Hory
Adresa: 
Dlouhá 104, Kašperské Hory
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-318 637 744
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionasa.cz www.ceskehory.cz/asa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

U lyžařských vleků

Kompletně vybavené 2-5 lůžkové apartmány s možností dalšího lůžka. Každé apartmá má k dispozici komfortní sociální zařízení, velmi dobře vybavenou kuchyň. Kapacita penzionu je maximálně 30 osob. V objektu je k dispozici společenská místnost (sklípek). Objekt leží cca 800m od sjezdovky, v centru.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Je možný
Umístění objektu
U lyžařských vleků (750m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Kašperské Hory leží v jihozápadních Čechách na Šumavě v okresu Klatovy. Obec vznikla na přelomu 13. a 14. století a roku 1584 byla osada povýšena na královské horní město. Obec leží v nadmořské výšce 750m n.m. Nachází se zde lyžařský vlek pro nenáročné a střední lyžaře, který je od sezóny 2005 uměle zasněžován. 13 km od Kašperských Hor je známé lyžařské středisko... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kompletně vybavené 2-5 lůžkové apartmány s možností dalšího lůžka. Každé apartmá má k dispozici komfortní sociální zařízení, velmi dobře vybavenou kuchyň či kuchyňský kout včetně lednice a mikrovlnné trouby. Součástí zařízení je televize SAT, možnost připojení na internet do bezdrátové sítě WiFi vlastním PC, fen, osušky, ručníky atd. Jeden z apartmánů je bezbariérový.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě objekt využijí lyžaři - lyžařské možnosti v okolí do 1km, dále středisko Zadov cca 13km. Na podzim si přijdou na své houbaři. Objekt lze využít k celoroční rekreaci všech věkových skupin i rodin s dětmi. Objekt leží v centru městečka Kašperské Hory.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Miroslav Šála
Informace poskytnul: Ing. Alena Šálová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz